Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

melanur ve mırmır gerisi gırgır :)

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında Rıza Kaya tarafından paylaşıldı.

1. Rıza Kaya

Rıza Kaya Aktif Üye

slm arkadaşlar, bu bölgede ve tüm sitede melanur ve mırmır avı yapan arkadaşlara ;
    murat hocam ve suat kardeşim; benim bol verim aldığım,melanur ve mırmır yerleri buyrun

ilk resim ,gebe kum dediğimiz yer hatta arkada direkler ver tam 178 nolu direğin önü mırmır gölü mubarek :)
    ikinci resim dalyan kargacık köyden gidiyosunuz sağ taraftaki kayalardan atıyorsunuz ben tam çizdiğim yerden attım
    burasıda melanur gölü :) rastgele tüm herkese saygılar selamlar

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. m1976k

m1976k Aktif Üye

Eyvallah rıza abi epeydir gebe kuma gittiğim yok ama tavsiyene uyacağım kargıcağa buruna kadar yürüyorsun heralde 50 dakikalık yol demi? eveli sene gitmiştim şimdi yol açılmış diyor doğrumu bu arada mırmırlar nasıl irimi? bende bu hafta sarı germede 14 parça melanur aldım..

4. Rıza Kaya

Rıza Kaya Aktif Üye

hocam muhtarlık denize kadar yol yaptırmış arabayla gidebiliyosun

5. m1976k

m1976k Aktif Üye

onu biliyorum aşağıdan yaya gitmek için epey düz bir yol varmış? ikinci husus melanur için sahteyle hiç alamadım desem yeri var 7 cmlik sahyeler var küçük sahteden kastın nedir mavi sarı var büyükte var senin tecrübe ettiğin sırtı varmı?

6. löngöz

löngöz Daimi Üye

sevgili Ali Rıza bu gebe kum akyakadan kaç km dir,,arabayla gitdiğimizde ana yoldan hangi ayrımdan dönülür,,
    hatta melanür gölü dediğiniz bölgeyide ana yoldan tarif ederseniz sevinirim..
    ayrıca avlanma saatleri ve yem konusunu mümkünse anlatabilirmisin,,
    yem sanırım tek tek dir.....

7. Rıza Kaya

Rıza Kaya Aktif Üye

sevgili LÖNGÖZ kardeşim gebe kum akyadan km olarak bilmiyorum ama izmirden arabayla muğlaya geliyosun ordan devam edip ortaca dalyana geliyosun köyceğizden sonra eskiköy sapağı var ordan sapıyorsun kime sorsan gösterir dalyandanda gebe kuma gidebilirsin melanur yerine ise dalyandan gebe kuma gelirken yol çatallalanır sola saparak KARGACIK köyüne gidiyorsun köye varmadan sağa sapan bir yol var ordan devam taa aşağı sahile kadar gidilebilir arabayla melanurda yen bol ekmek mırmırda ise kırmızı kurt ve teke mamunda olur BURALARA kadar geldikten sonra zaten beraber gideriz seni kadar neden uğraştırayım sağ ikinci resimde çizil yerden atım tam olatak

8. Rıza Kaya

Rıza Kaya Aktif Üye

sevgili LÖNGÖZ kardeşim, gebe kum akyakadan km olarak bilmiyorum, ama izmirden arabayla muğlaya geliyosun, ordan devam edip ortaca dalyana geliyosun köyceğizden sonra,, eskiköy,, sapağı var ordan sapıyorsun kime sorsan gösterir dalyandanda gebe kuma gidebilirsin melanur yerine ise dalyandan gebe kuma gelirken yol çatallalanır sola saparak KARGACIK köyüne gidiyorsun köye varmadan sağa sapan bir yol var ordan devam taa aşağı sahile kadar gidilebilir arabayla melanurda yen bol ekmek mırmırda ise kırmızı kurt ve teke mamunda olur BURALARA kadar geldikten sonra zaten beraber gideriz seni o kadar neden uğraştırayım sağ ikinci resimde çizil yerden atım tam olatak

9. Cevat Göven

Cevat Göven Aktif Üye

rıza kardeş, manzara çok güzel gözüküyor ,birde balık oldumu ortalık dahada güzelleşir

10. suatilik

suatilik Üye

RIAZ ABI NASIP OLURSA INSALLAH SUBAT SONU MART BASI VATANA GELIYORUM BURALARA SENINLE BALIGA GIDELIM DEDIGIN 178 NOLU DIREGIN YANINDAKI DUT AGACLARININ YANIDADA GÖLDEN GÜZEL TEKIRLER ALINIYO TABIKI CUBRA'DA,GERCI SEN BILIYOSUNDURDA.

11. m1976k

m1976k Aktif Üye

bu gün gebe kuma gittim deniz tahta gibiydi ismi gibi gebeydi ama anlaşılan doğum zamanı gelmemişti tık yoktu malesef baktım olmayacak kargıcak koyuna gittim 2 kiloyu geçkin iri sokkan yakaladım