Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

memleket sahipsiz mi

Konu, 'Genel Konular' kısmında nabukadnezar tarafından paylaşıldı.

1. nabukadnezar

nabukadnezar Üye

arkadaşlar gene onlarca vatan evladı bizler için can verdi ve gazi oldu.ama memleket sahipsiz gibi bir ses geliyor içimden.benim memleketim bu kadar ucuz olmamalı.mehmetçiğin kanı ucuz olmamalı.teröre anladığı dilden anladığı şekliyle en ağır cevap verilmeli.haksız mıyım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Murat BİLGE

Murat BİLGE Aktif Üye

Bir gayrimüslim gazeteci öldü; ''Hepimiz Hrant olduk... Hepimiz Ermeni olduk..!!''
    Sözde soykırım dediler, aydın olduk.. Onlar yıllar önce yaşanmış dedik.. Kardeşiz dedik..

Peki Gencecik, Fidanlar... Kınalı Kuzular.. Hayatının Baharına Girmmeden, Kara Toprağa Girdiler...
    Peki şimdi Kaç Kişi ''Biz Mehmetciğiz... Bir Ölür, Bin Doğarız Diyecek..!!''

Ruhları Şad, Mekanları Cennet Olsun..

4. necmi fidan

necmi fidan Aktif Üye

Bu hainler gözyumanlar ,yardım edenler ,onların rahatlığını sağlayanlarda haindir.Şehitlerimize ALLAH tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı dilerim.ALLAH büyük sabır versin..

5. ahmet10

ahmet10 Aktif Üye

Ruhları şad olsun. Allah ailelerine sabır versin. Akrabalarından birini daha önceki yıllarda şehit veren bir Türk evladı olarak ailelerin durumunu düşünmek bile istemiyorum...
    Askere, polise kısaca tüm güvenlik görevlilerimize Yüce Mevlam kolaylıklar versin......

6. İrfan

İrfan Moderatör

Kahraman şehitlerimize Allahtan rahmet diler, kederli ailelerine başsağlığı diliyorum.:(

Bu hain saldırıyı yapan ve yandaşlarını şidetle kınıyor ve lanetliyorum bunlar olsa olsa israilerin temsilcisi olur.ve bilinsinki her ne olursa olsun BU VATAN VE BU BAYRAK ASLA BÖLÜNMEYECEK.!bu asırlardır böyledir ve böyle kalacak.

7. Şemsipaşalı

Şemsipaşalı Aktif Üye

Şehit sayısı 11 oldu arkadaşlar son 19 saatte 11 şehit 14 yaralımız var maalesef ben söyleyecek söz bulamıyorum. Artık zaman sözün bittiği yere gelmiş durumda.....:(:mad:

8. a_ydın

a_ydın Yeni Üye

Bu memleketin ekmeğini, suyunu içip bu memleketin analarının evlatlarına kurşun sıkan, canına kıyan, bu şerefsizlere göz yuman, alkışlayan, besleyen tüm şerefsizlerin allah belasını versin.

9. selçuk

selçuk Aktif Üye

Şehitlerimize ALLAH'tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum..

Söyleyecek çok şey var ama !!!!...

10. löngöz

löngöz Daimi Üye

11 kahraman evladımızı da şehit verdik,,,hepsine allahtan rahmet diliyorum..diliyorumda sadece bunla kalmamamız gerektiğine inanıyorum,,,birçok ilde toplu protostalar ve katılımlar olacak,, tepkilerimizi giderek ve katılarak göstermeliyiz...
    inşallah siyasetçilerde bir an önce gafletten uyanırlar ve bu işe bir çözüm üretirler....

11. Hür MOL

Hür MOL Aktif Üye

Yeter artık , Allah belalarını versin. Bu mesele Kürt-PKK meselesi de değil. Tüm kaynaklarımızı kontrol altına aldılar, ekonomimizi çökerttiler, egemen olmanın mutlak şartı olan yoksulluğa bizi mahkum ettiler, toplumsal değer yargılarımızı altüst ettiler. Yoksa biz SEVR ANTLAŞMASI nımı imzaladıkta haberimiz mi yok arkadaşlar..!!!!!!!!!
    Yeter Artık..! Birşeyler yapmak lazım, ne yapmak lazım........................................