Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Memleketlerimizi Tanıtalım mı ?

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
bende tanıtmak isterdim ama önce yalova yı mı yoksa memleketim rize yi mi tanıtayım tercih edemedim doğrusu ikiside çok güzel rize ağır basat doğası ile ama insan yapımı güzellikler de yalova da mevcut hele bir balıkçılar lokali vardır ki yaşayıpta orada bir bardak çay bir sıcak simit yememiş olana acırım

Ekli dosyalar

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
o limanın içinde sol köşesinde balıkçılar lokali martıları kefali ayağınızın yanındaki kedisi süs güvercinleri sıcak insanları gecenin olmayı unuttuğu dostlukların kurulduğu harika bir portre unutmak istemediğim bir manzara

Adı
Hızır Şeref Gültekin
Kan Grubu
O Rh Pozitif
biraz da rizeye gidelim
baştaki geçim kaynağı çaydır mart ta ilk sürüm alınır eylül de son bu arada boş durulmaz çay geldikçe dibinde diken biter fındık dalda beklemez sırası geldimi dökülür yerden toplanamaz domuzumuz boldur telef ederler bahçelerimizi ayı yıkar ağaçlarımızı çakallar tavuk bırakmaz bizim köylerde hayvan pek beslenmez yani zaten ot yapacak boş tarla yoktur koyun olmaz bu sebepten inekte bir evde bir inek anca olur zahmeti çok olur otlaacak yer olmayınca mandalina hurma kara yemiş başta meyvelirimizdir hamd sena ona olsun bitmeyen bir karesi yoktur toprağımızın senenin 365 günü yağmur mutlaka bir köşesine yağar bu ilçede yağmazsa birinde yağar dereleri içilecek kadar temizdir her köşeden su akar aşşağı doğru şelaleler süsler yollarınızı başka düny agibidir oraları bilmeyene 5 saat uyku fazla gelir en tembeline yanakları kırmızı oluverir insanın sabah muhlamayı yiyip oksijene doyunca alabalık var derelerimizde çok kıymetli olur yemesi de görmesi de şimdilik bu kadar

Ekli dosyalar

ArateuS

Daimi Üye
Adı
Tamer Bulut
Kan Grubu
A Rh Negatif
yokmu başka tanıtım :)

jacksoonn007

Aktif Üye
Adı
Asım Serkan Belhioğlu
Kan Grubu
A Rh Pozitif
-TÜRK'ÜN MAKUS TARİHİNİN ULU ÖNDER ATATÜRK SAYESİNDE DEĞİŞTİĞİ YER:KÜTAHYA
-Makus tarihimizin değiştiği dumlupınar çalköy anıtı

-Ulu camimizin içi

-Ulu camimizin dıştan görünüşü

-Çavdahisar AİZANOİ antik kenti (Dünyanın ilk borsa binası)

-Kütahya Macar evi(Kossuth Lajos 1802-1894)

-Çinili cami

-Kütahya Kalesi(Hisar)

-Meşhur çinili çeşmelerimizden biri

-Germiyan Sokağı

-Dumlupınar şehitliği

ArateuS

Daimi Üye
Adı
Tamer Bulut
Kan Grubu
A Rh Negatif
Süpersin Serkan , Teşekkürler :)

jacksoonn007

Aktif Üye
Adı
Asım Serkan Belhioğlu
Kan Grubu
A Rh Pozitif
rica ederim ne demek tamer abi

jacksoonn007

Aktif Üye
Adı
Asım Serkan Belhioğlu
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Serkan ben geç gördüm konuyu ;memleketini çok güzel tanıtmışsın kutlarım....

diğer arkadaşlardanda bekliyorum....
abi daha çok resim varda ben içlerinden bazılarını seçtim daha kaplıcalarımız tarihi yerlerimiz arkeolaji müzemiz çini müzemiz tarihi bedestenimiz meşhur yemeklerimiz vs vs yani daha çok resim varda fazla resim paylaşırsam en az 3 sayfa benim resimlerime ayrılmış olur:D