Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat
  1. burak8898

burak8898 Yeni Üye

MERHABA ARKADAŞLAR,
    MERCAN AVI İÇİN BEDEN YAPTIRACAĞIM VE AMA BEDEN VE KÖSTEKLERİ FC MİSİNADAN YAPMAK İSTİYORUM. MİSİNA MARKASI VE KALINLIĞI NE OLMALIDIR? KAÇ NUMARA VE MARKA İĞNE KULLANMALIYIM? ÇOK TEŞEKKÜRLER:harika:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. senihcan

senihcan Daimi Üye

Hocam bu biraz da hedeflediğin balığın büyüklüğüne bağlı. Fangri veya antenli hedefin varsa 0.40 -0.50 arası herhangi bir marka fc beden 0.35 fc köstek kullandır. Yaptıracağın takım hırsızlı 3 köstekli mercan takımı olsun. bedenleri 3lü fırdöndü ile bedene bağlat kurşun yeride fırdöndülü olsun ki karışma olmasın. 3,4 numara iğne taktır.

Tabi ben ortalama mercanlar tutacam geleni alim yukarı diyorsan 0.40 beden , 0.30 -0.35 arası köstek yine fc den yaptır. Yine 3lü fırdöndü ile bedene dizsinler köstekleri. İğneler de 5,6 numara olsun.

Genelde mercan için ben hırsızda diğer kösteklerden 1 numara büyük iğne taktıyorum. Büyük mercan için hırsız kösteği 3 numara iğne diğer köstekler 4 numara olsun .
    Normal mercanlar için hırsız 5 numara diğer kösteklerdeki iğneler 6 numara olsun.

burak8898 ve zıpkıncı bunu beğendi.