Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

MERCAN MİSİNA'DAN HERKESE MERHABA

adnan

Aktif Üye
Adı
adnan koray
dicle premium fc nin 0,12 si istavrit kösteklerinde 0,15 ini ispari ve izmaritte 0,20 sini mırmırda köstek olarak kullandım tavsiye ederim ben takımları düğümsüz yapıp bedenide aynı misinadan kullanıyorum

fishing06

Aktif Üye
Adı
Uğur Omay
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Aramıza hoş geldiniz. Keyifli paylaşımlar diliyorum.
Rastgele...

SEMSS

Aktif Üye
Adı
Bülent
Kan Grubu
O Rh Pozitif
aramıza hoşgeldiniz geç fark ettim özür dilerim :)
edindiğim sağlam bilgiler ışığında bir kaç bilgimi sizinle paylaşmak istiyorum. Shimano Daiwa Sufix gibi markaların misinalarının tüm kimyasal fiziki araştırmaları diyarbakır Dicle üniversitesi tarafından döner sermaye kapsamında yürütülüyormuş. ve bu kapsamda sattığınız ürünlerin saydığım markalar ile eşdeğer olması mutemel gibi geliyor bana ?
Teknik bir önemli bir detaydır ve pek bilinmesi istenmeyebilir takdir ederim ama doğruluğuna inandığım bu bilgilerin doğrulu payı konusunda şirket yetkilisi olarak sizin izahatlerinizde benim için ve forum arkadaşlarım için önemli diye düşünüyorum !! zira ithal ürünlere fazla para vermek yerine aynı kalitede yerli bir ürün kullanmak bana göre her balıkçının tercihi olacaktır. bilgilerimin doğruluğunun pekişmesi yada yanlışlığın düzeltilmesi namına bilgi aktarımınızı bekliyorum Zafer Bey Saygılarımla ve geçte olsa aramıza hoşgeldiniz diyebildim :)

MercanMisina

Yeni Üye

MercanMisina

Yeni Üye
aramıza hoşgeldiniz geç fark ettim özür dilerim :)
edindiğim sağlam bilgiler ışığında bir kaç bilgimi sizinle paylaşmak istiyorum. Shimano Daiwa Sufix gibi markaların misinalarının tüm kimyasal fiziki araştırmaları diyarbakır Dicle üniversitesi tarafından döner sermaye kapsamında yürütülüyormuş. ve bu kapsamda sattığınız ürünlerin saydığım markalar ile eşdeğer olması mutemel gibi geliyor bana ?
Teknik bir önemli bir detaydır ve pek bilinmesi istenmeyebilir takdir ederim ama doğruluğuna inandığım bu bilgilerin doğrulu payı konusunda şirket yetkilisi olarak sizin izahatlerinizde benim için ve forum arkadaşlarım için önemli diye düşünüyorum !! zira ithal ürünlere fazla para vermek yerine aynı kalitede yerli bir ürün kullanmak bana göre her balıkçının tercihi olacaktır. bilgilerimin doğruluğunun pekişmesi yada yanlışlığın düzeltilmesi namına bilgi aktarımınızı bekliyorum Zafer Bey Saygılarımla ve geçte olsa aramıza hoşgeldiniz diyebildim :)
Bülent Bey Merhabalar

Öncelikle bahsetmiş olduğunuz markaların herbiri çok iyi markalardır ve Dünya Pazarında kabul görmüş olan ürünlerdir. Teknik konular her zaman bir ürünün en çok merak edilen konusu olmuştur. Sizinde bileceğiniz üzere çeşitli markaların her zaman ticarı sırları bulunmaktadır. Herbir ürünün ayrı reçeteleri mevcuttur. Ama ana hammadde tüm ürünlerde aynıdır.

Sizin ve değerli dostlarımızın bizi tercih ettiğiniz görmek , bilmek bizi Dünya Markaları sıralamasında her zaman daha önlere götürecektir.

Tekrardan aranızda olmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

onder

Daimi Üye
Adı
Önder Çapa
Zafer bey merhaba;
Öncelikle birebir son kullanıcı ile temas kurmanız senelerdir hayalini kurduğum, çeşitli firmalar tarafından bir kaç kere denenmiş ama nedense sonu gelmemiş bir uygulama. Açıkçası mesajları baştan sona okurken birden tarihlere gözüm ilişti ve aynı durumun sizin için de geçerli olduğunu düşünürken, sol altta yanan yeşil ışığı ve son mesajlarınızı görüp rahatladım.
Bence bu konu bizim ve üretici olarak sizin açınızdan çok verimli olacaktır. Çünkü çoğu zaman yaşadığımız iyi veya kötü geri bildirimleri yapacak bir yetkili bulamamaktayız. Bu da belki ar-ge açısından kötü olabilir. Bana kalırsa inovatif olmak rekabete 1-0 önde başlamaktır ki ben Türkiye'nin en önde gelen gruplarından birinde çalışmaktayım, grubumuz inovasyona o kadar önem vermekte ki öneri verenlere ödül bile verilmekte. Ayrıca bu açıdan da sizi kutlarım. Çünkü parlak bir fikrin nereden geleceği hiç belli olmuyor. Biz de son kullanıcılar olarak ürünlerle/ürünlerinizle birebir muhattap olduğumuz için geliştirilmesi gereken noktaları kimi zaman sizden bile iyi görebiliriz ve doğru bir geri bildirimle balıkçılık camiasında harikalar yaratabilirsiniz.
Çok uzun bir yorum oldu lütfen heyecanımı maruz görün. Şimdi soruma geçeyim. Ürünlerinizi satın alabileceğimiz bayilerin de tam listesini verebilir misiniz? Ürünlerinizi incelemek ve satın almak isterdim.

taner3568

Yeni Üye
Adı
taner öztürk
mercan misina merhaba
ben her aldıgım misinaya bir düğüm atarım,kopmasına bakar alırım..benim gibi bir çogumuz boyle yapıyordur..sizin tek düğüm atarak kopma mukavemeti çok yüksek misinanız varmı acaba..veya hiç kopmayan..0,30 dolaylarında..saygılar