Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mercan ve İsparoz Avı

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı ve Genel Teknikleri' kısmında kaptankarabulut tarafından paylaşıldı.

1. kaptankarabulut

kaptankarabulut Yeni Üye

Uzun zamandır havaların bozuk gitmesi nedeniyle adeta kurtlarımız bayağı büyümüştü.:D :D
    Pazar günü hiç olmazsa saat 14:00 de kadar havanın güzel olacağını gösteriyordu tahmin siteleri.Bizde dostlarımızla bu fırsatı kaçıramazdık.Sabahın erken saatlerinde yem ve diğer ihtiyaçları tamamlayıp açıldık denize.Avlak bölgemize vardığımızda erkek merçanlar ve iri iri isparozlar karşıladı bizi.İkişerli üçerli gelmeleri bizi bayağı sevindirmişti.Fakat havanın değişmesi ve akıntının ters akmaya başlaması vuruşlar bir anda kesildi.Saat ikiye kadar bekledik.Ama olacak gibi değildi.Hava da bozmak üzereydi,limana dönüp iki üç kilo sardalye alıp kendimize bir ziyafet cekmek üzere limana döndük.Ve günün geriye kalan kısmınıda kendimize ziyafet çekmekle tamamladık.

EN KÖTÜ GÜNÜMÜZÜN BÖYLE OLMASI DİLEĞİMLE.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Maşallah bereketli bir av günü olmuş,tebrik ederim.Ayrıca tavada çok leziz görünüyorlar.Afiyet olsun.:)

4. bedri

bedri Aktif Üye

Kaptanım kutlarım seni,derya kuzularını hazırola çekmişsin niye yalan söylüyeyim tava'ya baktıkça yutkundum,sana afiyet olsun.Ege'de yaz,kış farkı olmuyor;oysaki Karadenizde baharı bekliyorum balığa çıkmak için,bu zamanlarda akarsu ve göllerden istifade ediyorum.Kaptanım ben İzmir'e çok sık gidiyorum,İzmir'de Annem,2 kardeşim,yeğenlerim,yakın akrabalarım var,ilerki günlerde İzmir'e gittiğimde seninle tanışmak isterdim,sana rasgele.selamlar.

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Süleyman abi tebrikler en kötü gününüz böyle olsun afiyet olsun mis gibi valla taze taze :)

6. kaptankarabulut

kaptankarabulut Yeni Üye

Erdal kardeşim teşekkürler,ama inan bu balığın lezzeti teknede çok güzel oluyor.Tüm dostların böyle keyifli bir gün geçirmesini dilerim..

7. kaptankarabulut

kaptankarabulut Yeni Üye

Teşekkür ederim Bedri abi,bizim burada hava sakin oldumu biz kendimizi denize atıyoruz.Yolun İzmire düştüğünde beklerim mutlaka..

8. AKIN KAPTAN

AKIN KAPTAN Editör Moderatör

İsparozu sevmem ama mercanın lezzeti apayrı. Bu gece atıştırmadan yatayım diyordum ama sizin raporu okuduktan sonra mümkün olmayacak.
    Şansınız ve keyfiniz hep böyle olsun.

9. kaptankarabulut

kaptankarabulut Yeni Üye

Akın kardeşim görüşüne aynen katılıyorum,ama bu günlerde isparozda lezzetli olur.Hem sonra ne derler: DENİZDEN BABAM ÇIKSA yerim.:D :D :D

10. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Tebbrikler
    Bereketli bir av olmuş
    Afiyet olsun

11. löngöz

löngöz Daimi Üye

kutlarım kaptan ,güzel balıklar ama en güzel tava bölümü afiyet olsun.....