Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mercanlar ve Palamut. Kuzey Ege'den

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Tebrikler Orhan Abi. Güzeller yine sizde. Afiyet olsun. Conta kaptana selamlar. :)
Sabahattin kardeşim ben ve Conta kaptan sana çok teşekkür ederiz, sana da güzel avlar dileriz, sevgiler hoşçakal.:):):)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Owti

Aktif Üye
Adı
emre özmeriç
Kan Grubu
B Rh Negatif
Çok sağol sevgili Emre kardeşim, unutmadan babana ve kardeşine çok selamlar, valla insan sevdiklerinden övgü değil küçükte olsa bir merhaba bekliyor, sana hayırlı işler dilerim telefon işine gene devammı, buraya bir linkini koyarsan seni tercih ederiz, sevgiler selamlar hoşçakal.:):):)

Orhan baba sen beni kankam Tayfunla Karistirdin sanirsam ben Emre Telefoncu olan Servis minibüsü ve erkek kardesi olan iste Tayfun :)

Adı
Orhan Küçükbiçmen
Orhan baba sen beni kankam Tayfunla Karistirdin sanirsam ben Emre Telefoncu olan Servis minibüsü ve erkek kardesi olan iste Tayfun :)
Eeeee ihtiyarlı başladı, valla karıştırdım doğru Sivrice'ye gelmişlerdi babası ile beraber, o zaman selamlarımı iletirsin sevgiler hoşçakalın.:):):)

Adı
Fatih Bayram
Tebrik ederim Orhan abi. Güzel balıklar.

Hayri Karaca

Aktif Üye
Adı
Hayri Karaca
Ben bu sefer Conta Kaptanı tebrik etmek istiyorum... Orhan abiyi kutlamaktan yoruldum artık..:)))))))) Afiyet oldun abilerime dahasına daha çok rasgelsin... Sevgiyle kalın...