Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba Abilerim

Konu, 'Tanışalım' kısmında dokuraton tarafından paylaşıldı.

1. dokuraton

dokuraton Üye

Merhaba abilerim,
    Kendimi kısaca tanıtacak olursam 14 yaşındayım baba mesleği dolayısıyla burdur bucakta ikamet ediyorum ama ısparta keçiborluluyum balıkçılığa çok fazla merak sardım burdur bucak ta bulunan onaç barajında ve memleketimde bulunan keçiborlu göletinde avlar yapıyorum fakat 1 eylülden 3 günlüğüne antalya adrasana tatil amaçlı gitmeyi düşünüyoruz geçen yaz balıkçılığa fazla meraklı değildim onun için orada tuzaklarla balık tutup (7-8cm) zevk amaçlı yaralamadan geri salıyorduk bu sene ise adrasandaki balık avlarını izleyerek fazla özendim ve oraya gidince iskeleden balık tutmayı düşünüyorum (özellikle Akya (kuzu) balığı)tabi kide amatör olduğum için hangi yemleri kullanacağımı bilmiyorum kullandığım oltalar ise 4life 180cm kamış (hollandadan babamın arkadaşı hediye getirmiş 15 kgli balığı çeker fakat misinadan korkuyorum vede kalitesiz olan 10tlye aldığım kamış ve makine olarak kulandığım ERMA Dore 3000 ve üzerinde kendi orjinal misinası var bunlardan pek bir ümidim yok ama dedemden hatıra kalan kamış ve d.am marka tamamen demir olan makinesi ve bayağı kalın misinası (dedem o olta kamış ve misinası ile 38kgli balık çekdiğini söylüyor) yani sadete gelelim ben bu oltalar ile balık tutmak stiyorum hangi yemleri kullanmalıyım ve en kolay balığı nasıl tutarım

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoş geldin İsmet

4. dokuraton

dokuraton Üye

Sağol abi Sizin bir öneriniz var mı yukarıda ki konuda