Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhaba arkadaşlar bi el atın bu konuya

Konu, 'Sohbet' kısmında arsenic_08 tarafından paylaşıldı.

1. arsenic_08

arsenic_08 Yeni Üye

arkadaşlar ben bu işe yeni gönül vermiş biriyim daha öncedende açtığım sizlerden yardım aldığım konular olmuştu kendi çapımda kendimi bayağı bi geliştirdim sürekli hemen hemen hergüm form daki yazılarınızı takip ediyorum bugünde ben yazayım dedim ilk olarak avlak yerim tatlı su tam olarak gittiğim yeri belirteyim bursa göl başı bu avlaktan bi tane turna çıkardım oda ufacıktı geri saldım yani hiç çıkaramadım bende dip oltası yaptım 3 tane olta takımıyla işte sorun burda oltama sürekli İsrail sazanı geliyor tadı çok lezzetli deyil birde çok aşırı kılçık var acaba başka balık nasıl tutarım neden sürekli İsrail sazanı geliyor dip yemi olarakta solucan kullanıyorum

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Merhaba öncelikle saldığınız turna için kutlarım, kullandığınız yem solucan olduğu için cazibesi yüksek bir yemdir, israil sazanları daha çok rağbet gösteriyor olabilir, mısır veya boili ile de şansınızı denemenizi öneririm.. :)

4. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Yavru sazanlardan yakalayıp turnaya canlı yemle deneyin.

5. arsenic_08

arsenic_08 Yeni Üye

mısır denedim ama mısırların emildiğini gördüm artık ne emiyosa boili kendim evde yapmaya çalıştım ama başarısız suda kaynattıktan sonra kurudu ve çatladı olmadı anlıyacağınız

6. arsenic_08

arsenic_08 Yeni Üye

evet canlı yem olarak onuda denedim sanırım bulunduğum bölgede pek turna yok eğer bu avlakta avlanan tecrübeli arkadaşlar varsa aranızda bilgilendirirse sevinirim avlak yeri bursa göl başı