Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba - İstanbul / Ayvalık

goky

Yeni Üye
Merhabalar,

Küçük yaşta Marmara Silivride başlayan deniz tutkusu, araya giren onca zamandan sonra tekrar alevleniverdi. Herşeyin babadan dededen kalma usuller ile devam ettiği o yıllardan kalan anılar ne de güzel.. Bu sevgiyi bunca yıla rağmen taze tutan başlıca olgu...

Okuldu, evlilikti, çoluktu, işti güçtü derken.. hep yarınlara ertelediğim tutku için geçen sene sanırım Yaradan'dan gelen bir sinyalmidir nedir.. bir tokat yemişçesine uyandım.. Onuda halledelim bunuda yapalım aman şuda öyle böyle derken.. senelerin altımdan sular seller gibi aktığını ve bu hız ile hiçbir zaman (yada çoook geç) bunun realiteye dönemeyeceğini anladım.

Bu vesile tekrar aktif olarak aranızda olmaktan dolayı çok ta mutlu olduğumu belirtmek isterim.

Tekne almak kolay sanırdım :) Öylesine gelişmiş ki sektör ve küçük çaplı denizcilik, oydu buydu derken.. halloldu gitti gerçi.. İşi ciddiye almamdan olsa gerek (korkudan :) ) neredeyse ADB yi hatasız geçecektim, 6 hata ile sınav görevlisinin şaşkın bakışlarla (tipim mi müsait değildi acaba :) ) tebrik etmesi hala gözlerimin önünde..

Yaşamımda her alanda dikkat etmeye çalıştığım her zaman doğaya karşı "saygı ve sevgi" düsturu gölgesinde, herkese kocaman bir Merhaba !

TekAdam

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Süleyman Vedal Kahramanoğlu
Hoş geldin Gökhan,

Sanırım aynı yollardan geçmişiz ve 40'lı yıllara erdiğimizde aklımız başımıza gelmiş :)

Neyse ki, sağlığımız yerinde, bundan sonrasına bakacağız ve zamanı en iyi şekilde değerlendireceğiz.

Her zaman rast gelmesi dileklerimle...

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoş geldin Gökhan

Mustafa Adak

Aktif Üye
Adı
Mustafa ADAK
Kan Grubu