Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba...Teknemi Satıyorum

welcomen

Yeni Üye
Adı
hasan tuyun
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar hepinize selamlar, uzun zamandır takip ettiğim fakat, ancak üyelik gerçekleştirdiğim bu platformda olmak ve faydalanmak mutluluk verici. Bunun için bu platformu hazırlayıp yöneten arkadaşlara öncelikle teşekkür etmek istedim.

konuya gelirsem aşağıdaki özellikleri olan teknemi satmaktayım

TEKNEM 4.80 X 1.80 EBATLARINDA SAĞLAM KULLANIŞLI VE OTURAKLI BİR TEKNEDİR.

SEYİR FENERİ

REFLEKTÖR

GÜNEŞ PANELİ

SİNTİNE POMPASI

3 AYLIK GARANTİLİ YENİ AKÜ

40M İP VE YENİ ÇAPASI İLE BİRLİKTE VERİLECEKTİR.

İSTENİRSE YENİ ALDIĞIM VE HAZIR KURULU OLAN CONDOR BALIK BULUCUMU DA 350 TL FARKLA VEREBİLİRİM

BOYASI VE ZEHİRLİSİ DAHA 3 AY ÖNCE KARADA ATILMIŞTIR.

İSTENİRSE RÖMORKU DA VAR ONU DA VEREBİLİRİM, O DA FİYATA DAHİL OLSUN. ÖN ÇITALARININ BİR TANESİNDE ÜSTTEN KAYNAK ATMASI VAR, UFAK BİR KAYNAKLA KULLANIMA HAZIR HALE GELİR,

MOTOR 15BG 4 ZAMANLI JOHNSON, ANAHTAR DEĞMEMİŞTİR, BAKIMLARI DÜZENLİ OLARAK YAPILMIŞ EN SON 3 AY ÖNCE BAKIMI YAPILIP TEKNE SUYA ATILMIŞTIR, MOTOR ÇALIŞMA SÜRESİ 15, BİLEMEDİN 20 SAATİ GEÇMEZ

KEYFE KEDER SATIYORUM, BU BİR HASTALIK, SATARSAM DAHA BÜYÜĞÜNÜ ALACAĞIM,

BU YÜZDEN MAKUL RAKAMLARLA FARK ÖDEYEREK DAHA BÜYÜK BİR TEKNEYLE TAKAS YAPABİLİRİM, YOKSA TEKNEMDEN GAYET MEMNUNUM,

TEKNE ÇEŞME BALIKÇI BARINAĞI YANINDA RIHTIM RESTORANI KARŞI ÇAPRAZINDA DENİZDE BAĞLIDIR,

İSTENİLDİĞİNDE ORDA GÖRÜLEBİLİR,

Fiyatı: 10.000 tl

resimleri aşağıdaki gibidir.

IMG_0124.JPG

IMG_0131.JPG

IMG_0117.JPG

IMG_0133.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mesut1903

Daimi Üye
Adı
Mesut orak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Abi tekne çok güzelmiş. En büyük hayalim. Inşallah en yakın zamanda satar tekneni büyütürsün.

mctymn

Daimi Üye
Adı
Mecit Yaman
Fiyatını yazmamışsınız.

aliozturk

Aktif Üye
Adı
ALi ÖZTÜRK
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam hakkaten hayalim olan bir tekne şekli umarım hayırlı bir alıcı bulursun ben 2 yıl daha beklemem lazım :((

welcomen

Yeni Üye
Adı
hasan tuyun
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hocam hakkaten hayalim olan bir tekne şekli umarım hayırlı bir alıcı bulursun ben 2 yıl daha beklemem lazım :((
üstat, bu hayallerin sonu yok inan bana. bende aldığımda buydu hayalim, şimdi gözümü yükseklere çevirdim, tam bi hastalık anlıcağın..

FUCUCUOGLU

Üye
Adı
SAFFET FUÇUCUOĞLU
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hasan bey merhaba
Teknede remot kontolü varmı yoksa motor üzerindeki kol ilemi kontrol ediyorsunuz resimlerden net göremedim.

Selamlar