Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba

Konu, 'Tanışalım' kısmında ManTired tarafından paylaşıldı.

1. ManTired

ManTired Yeni Üye

merhaba sayın balıksevdam üyeleri
    ben uğur ünal istanbul sultangazide oturuyorum 23 yaşındayım balık sevdam çoçukluk yıllarıma dayanır zoraki akrabalara direterek kendimi göllere götüttürürdüm okul vs şartlara bağlı olarak 2 sene önceye kadar kendi malzemelerimi temin edememişti 2 sene önce ilk oltamı aldım okumanın 3.90 lık surf kamışıydı makinede dam 40lık bir modeldi ertesi gün sabahın 6 sında kalkıp galataya gittim ama belik tecrübesizlik belki balık yokluğu bir tane tutamadan evin yolunu tuttum ertesi hafta gittiğimde milletin kovaları doluydu hemen çaparimi takıp sallamaya başladım 4-5 istarvitten sonra balık kesildi yemliye döndüm yanımdaki amcalar iyi niyetliydi bana karades verdiler yemliye tak iş yapıyor dediler takıp attım 2 dakika geçmede çok sağlam bir vuruş aldım hemen kamçıladım balığı çekerken bayağı zorladı çıkardığımda hayatımda ilk kez gördüğüm milletin tabiriyle mor menekşe izmaritdi yaklaşık 30 cm bir balıktı amcalar acemi şansı diye gülüp geçtiler böyle sevdam devam etti 2 .olta derken 2 sene geçti şimdi ise spin sevdası başladı shimano yasei red sea bass 270 cm 10-50 gr ve makine olarakda shimano exage 4000 fd sipariş vericem araştırma yaparken buraya rastladım burdaki ortamın sıcaklığı forumdaki usta abiler beni mest etti ve üye oldum bilmediklerimi öğrenip yeni ustalarla tanışmak için biraz fazla uzattım zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim oltanızın ucu boş kalmasın hayırlı günler

coner bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. lodoscubarbaros

lodoscubarbaros Aktif Üye

Hoşgeldin Uğur... Yeni takım kurmanda hangi ekipmanın daha uygun olacağı konusunda forumda bir çok arkadaştan yardım alma şansın var. Şanslısın.
    Keyifli Forumlar dilerim.

ManTired bunu beğendi.
  4. ManTired

ManTired Yeni Üye

teşekkür ederim barbaros abi hoşbulduk.

lodoscubarbaros bunu beğendi.
  5. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Hoş geldin Uğur...

ManTired bunu beğendi.
  6. agartan

agartan Moderatör Yönetici