Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhaba

Konu, 'Tanışalım' kısmında excel tarafından paylaşıldı.

1. excel

excel Yeni Üye

bütün üye arkadaşlarımı ve site yönetici arkadaşları içtenlikle selamlarım..böylesine samimi ve içten temiz bir sitede balık avını sevenleri.. tutuklularını....yanlış yazmadım tutukluyuz malesef..ustalarımızı, çırakları miçoları, asıl denizcileri..gerçek kişileri..bizleri buluşturdukları için hepsine şahsım adına teşekkür ederim.. KDz Ereğli'de deniz sahilinde hayatımı idame ediyorum... emekli oldum.genç sayılırım.eskiden beri tutkum av ve avcılık konusunda asla kendime taviz vermediğim ve bir an olsun ayrılmayı düşünmediğim bir uğraş içindeyim.balık avı ve bu gibi işler malzemesiz olmaz hep en iyisini ister..en iyi olta takımı ister, bilgi ister.( tek çeşit balık olmadığından tabiki)....Artık olta malzemesi kamış ve olta makinası almaktan bende bıktım eşimde bıktı..bunun yanında birde balık yakalasanız..nerdee.benim gibi satın alma hastalığı olan arkadaşlara acilen tavsiyem şu..örneğin dayanamadınız yeni bir olta kamışı aldınız..Ev'de elinizde yeteri kadar olduğundan eve götüremiyorsunuz..arabada bırakın..! gördüğü zaman..: genemi aldın bu ne..!derse..siz..: Arkadaşın., aldı ama arabada unutmuş.:D bir hafta gezdirin ,alıştırın..sonra eve getirin ..:nooldu HANİ ARKADAŞINDI.?:eek: almayacakmış bana verdi..ben aldım..:rolleyes:))derseniz oluyor bu tip işler..Dört balıkçı teknesi eskittim ..palamut, lüfer tekne avı konusunda elime su dökülmezim ama hala eksikliğim var sayıyorum..şu anda kıyı avcılığı yapıyorum..daha zevkli..yeni avlaklara her arkadaş gibi ihtiyacım var..temiz el değmemiş yerler aradığım..az bulunur bu yerler.... artık tüm bu işe gönül vermiş arkadaşlar gibi, yan yana, omuz omuza ,dişlerimizi sıkarak..süzerek, bakarak.. balık avına devam diyorum..bilgilerimizi içtenlikle paylaşmak adına.,Tüm saygı ve selamlarımla rastgele..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Aramıza hoşgeldiniz İlhan bey, keyifli paylaşımlar.

4. excel

excel Yeni Üye

çok teşekkür ederim syg..

5. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Merhabalar İlhan bey,hoşgeldiniz.

6. Volkan

Volkan Daimi Üye

Hoş geldiniz İlhan Bey, umarım aradıklarınızı burada bulursunuz :)

7. paspariko59

paspariko59 Aktif Üye

İlhan bey hoşgeldiniz büyük balıklı avlarınız olsun rastgele

8. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoşgeldiniz

9. freefish

freefish Aktif Üye

hoşgeldin ilhan abi

10. Ersin

Ersin Moderatör Yönetici

Sevdamıza hoşgeldiniz İlhan Bey, keyifli paylaşımlar bereketli avlar dilerim.:)

11. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

İlhan Abi hoşgeldiniz sevdamıza. Kamışı arabada bırakıp, eve alıştırma turları çok hoşuma gitti :D

Bu arada fotoğrafınız dizi veya film karesinden alıntı gibi duruyor maşallah. :)