Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Merhaba

nizamarslan

Yeni Üye
Adı
Nizamettin Arslan
Değerli Balıksevdam.com;
Sabırla sonuna kadar okuyacağınız inancıyla

Öncelikle merhaba. Sizi beğenerek takip ettiğimizi belirtmek isteriz. Cumhurbaşkanımızın şehrinden KAYSERİDEN canı gönülden tüm avcı arkadaşlarımıza sevgiler. Malum Kayserimiz av ve avlak noktasında zengin bir şehirdir. Doğa Kayseri'ye cömert davranmıştır. Ancak bizler elimizdeki bu niğmetin farkında değiliz. Yamula barajı ile alakalı arkadaşlar forumlarda yorumlarda bulunmuşlar. Korkarım Kayseriye 100 km uzaklıktaki pınarbaşı barajına dönecek. Ağ, Tırıvırı, kaçak avcılık canım barajı ve balıkların sonuna adım adım bizi yaklaştırmakta. İzin verirseniz bizlerde Kayserili balıkçılar olarak acizane bir araya gelmek ve sesimizi daha gür çıkarabilmek için BİRARAYA GELME adına bir site açtık. İnanıyorum ki bu konuda bizi destekleyeceksinizdir. Çünkü sizde dünyanın hangi bölgesinde olursa olsun doğaya ve doğanın içinde barındırdığı canlılara bir o kadar sahip çıkıyor ve merhamet ediyorsunuz. O kadar doluyuzki tarifi imkansız. Yamula barajı ile alakalı şu traji komik haber sanırım bizim derdimizi anlatmaya kafidir. (BURAYA TIKLAYIN) Biz bir araya gelmek istiyoruz. Güçlenmek ve güçlü bir dernek kurmak istiyoruz. Buradan Kayserili balıkçı arkadaşlarada sesleniyoruz. Kayserimize ve iç sularımıza sahip çıkalım. Bir araya gelelim. İzniniz olacağına inanarak ve hoşgörünüze dayanarak arkadaşlarımızı www.kayseribalikavi.com sitesine beklediğimizi sizin aracılığınız ile duyurmak isteriz. Gönül arzu ederki sizleri Kayseride bir turnuvada ağırlayalım. Ben buna inanıyorum. Bu anıda yaşıyacağız. Başta değerli kadronuz olmak üzere tüm arkadaşlarımızın desteğini bekliyoruz. Belki acemiyiz. Adı üstünde amatörüz. Ama biz bırakın balık tutmayı Barajın sade havasını bile ciğerlerimize çekmekten mutlu olan insanlarız. Sürçü lisan ettik ise affola.

Cüneyt Hoca

Daimi Üye
Adı
Cüneyt YILMAZ
Hoşgeldiniz. Umarım Kayseride ve tüm ülkemizde idari ve mülki birimler halkla bütünleşerek, sulak alanları, barajlar ve diğer su havzalarını koruma ve geliştirme gayreti içinde bulunurlar.
Bu tip çabaların güzel sonuçlarını görmek dileğiyle.

nizamarslan

Yeni Üye
Adı
Nizamettin Arslan
sevgili Cüneyt Hoca umuyorum tüm kayserili hemşehrilerimiz ile beraber bir birliktelik sağlarızda en azından kendi avlak bölgemize sahip çıkmış oluruz.

Hoşbuldum sefa buldum teşekkür ederim