Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Merhaba...

Konu, 'Tanışalım' kısmında TekAdam tarafından paylaşıldı.

1. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Değerli Balık Sevdam üyeleri,

Sizlerle tekrar paylaşımda bulunmak için uzun bir aradan sonra yine aranızdayım...

Güzel paylaşımlara hep birlikte şahitlik edeceğimizi umuyorum ve herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum....

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. YaşaR

YaşaR Moderatör Yönetici

Sevgili Süleyman,

Hoşgeldin sefalar getirdin. Muhteşem paylaşımlarını merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum. Forum dünyasına Balık sevdam üzerinden dönüş yapmana çok sevindim. Umarım eskilerde olduğu gibi yine birlikte olta sallamaya devam ederiz.

Rastgelsin, Sevgiler....

4. TekAdam

Hoşbuldum Yaşar'cım...

Paylaşımlarda bulunacağım elbette ama onların iyi, kötü ya da muhteşem olduğuna sizler karar vereceksiniz.

Aktif olarak burada olmasam da hep aklımdaydınız. Ancak hayatın getirdikleri veya götürdükleriyle uğraşmaktan canım çok yandı. Şimdi, tedavimi tamamladım ve kendimi tamamen denizlere verebileceğim.

Uzun yıllar denizlerde balık peşinde olacağım ve tekrar seninle de balık peşinde olmayı çok isterim. Yeter ki, yüce Allah sağlık versin, gerisi teferruat ;)

Sana ve herkese her zaman rast gelmesi dileklerimle...

5. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Sevgili Süleyman
    Tekrar hoş geldin aramıza...

6. TekAdam

Hoş buldum Şeref :)

En son bıraktığım gibi hiçbir şey değişmemiş, aynen devam ediyorsunuz...Ben çok geri kaldım, umarım kısa zamanda arayı kapatırım :D

7. hunter

hunter Daimi Üye

Sevgili Süleyman,
    Uzun yıllar sonra tekrar aramızda olmana inan çok sevindim.
    Büyük bilgi birikimlerini öncesinde ve sonrasında olduğu gibi burada paylaşacak olman,formumuz üyeleri içinde büyük bir tecrübe olacak.

Eski Dost'luğumuzun uzun yıllar devam etmesi dileğiyle.
    Aramıza tekrar hoş geldin.

8. TekAdam

Mustafa merhaba,

Zamana ayak uydurmak ve yetişmek çok zor, bir de buna kendi yaşadıklarını eklediğinde bazen çekilmez oluyor ama bunlarda olmasa hayatın tadı olmayacak :)

İnsan yaşadıkça öğreniyor, her gün her an bir tecrübe sahibi oluyorsun. Bu zamana kadar yaşadıklarımı özetleyecek olursam "hiçbir şey için değmezmiş"...

Sevgili Şeref'e de söylediğim gibi sizlere yetişmeye çalışacağım, kısa zamanda aradaki farkı kapatırım ama sonrasında siz bana yetişebilecek misiniz onu merak ediyorum :D:D:D

Şaka bir yana paylaşmanın ne kadar güzel bir duygu olduğunu iyi biliyorum. Bildiklerimi de kimseden esirgeyecek değilim ve elimden geldiğince bilgilerimi ve tecrübelerimi herkesle burada paylaşacağım.

Dostluk konusunda haklısın ve bizler birbirimizi tanıyoruz, devam etmemesi için hiçbir sebep görmüyorum. Umuyorum bundan sonra daha sık görüşebileceğiz.

Ve, tekrar aranızda olmaktan mutluyum, hoş buldum...

9. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Tekrar hoşgeldiniz Süleyman abi, raporlarınızı ve tekne konunuzu dün gibi hatırlıyorum, zevkle, merakla ve keyifle okumuştum eski forumda, malesef hepsi kayboldu, olsa tekrar tekrar okuyabilirdim.. Aramıza dönmeniz kesinlikle fark katacaktır, çok sevindim, gerçek hayatta da tanışmaktan büyük memnuniyet duyacağım bir abimizsiniz.. Uslubunuzun güzelliği, farklı ve kaliteli avlarınız bu foruma ve bizlere çok şey katacaktır, Saygılarımla..

10. TekAdam

Selahattin merhaba,

Öncelikle hoş buldum. Bazı şeyler gerçek hayatta kaybolsa da hafızalardan kolay silinmiyor. Zevkle ve keyifle okuyacağın yeni konularım mutlaka olacak hatta eskilerden bile bahsedeceğim.

Uzun zamandır forum ortamında olmadım. Şimdi tekrar aranızda olacağım ve paylaşımlarda bulunacağım. Bu durum, zaten farkı olan Balık Sevdam'a renk katacaksa mutluluk duyarım.

Hakkımdaki düşüncelerin için teşekkür ederim. Gerçek hayatta da tanışma şansını mutlaka buluruz, yeter ki gönüller bir olsun.

Her zaman rast gelmesi dileklerimle...

11. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tekrar Hoşgeldin,

Umarım her şey gönlünce olur. Kısmetin açık olsun, Rastgele..