Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhabalar gönül dostları

Konu, 'Sohbet' kısmında karadeniz053 tarafından paylaşıldı.

1. karadeniz053

karadeniz053 Yeni Üye

öncelikle saygılar sevgiler hürmetler benden size..ben lüfer kofana çinekop bunlarla ilgilenmeye başladım bu balıkları tutmak için gerekli mazemeyi bana yazarmısınız çünkü şuan hiç mazemem yok çok pahalı olması 100 200 arası bişiler olsun yem falan ne kollanılıyo onuda bilmiyorum bana yardım edin dostlar allaha emanet olun kovalarınız balık dolsun inşallah...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. ryetik

ryetik Aktif Üye

Boğaz da avlanacaksanız , aracınız varsa 250 gr a kadar atarı olan 4.20 - 4.50 arası parçalı bir surf kamış , taşıma sorununuz varsa teleskopik bir surf kamış. 3,9 - 4,1 civarı devri olan , konik kafalı ama kafa altına misina sarımını önleyici sistemi bulunan , bir turda 80 cm üzeri sarım yapan 60 - 70 lik bir makina. Makinaya sarmak için kaliteli bir misina ( ben sert misina tercih ediyorum ). 125 - 200 gr arası kurşunlar , hazır lüfer takımları var ama kendiniz yapmak isterseniz sitede bu anlatılıyor. Yem olarak fileto istavrit , zargana yada izmarit kullanabilirsiniz. Suni yemlerlede avlanabilirsiniz. Eylül sonu Ekim başı avlanmaya başlayabilirsiniz. Rastgelsin..

4. karadeniz053

karadeniz053 Yeni Üye

allah razı olsun sana da rastgelsin

5. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar

6. karadeniz053

karadeniz053 Yeni Üye

hoşbulduk saol allah razı olsun