Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

merhabalar,

Konu, 'Spinning Avcılığı Teknikleri ve Malzemeleri' kısmında noyan tarafından paylaşıldı.

1. noyan

noyan Yeni Üye

Arkadaşlar Merhaba,
    ismim noyan 28 yaşında mersindenim. Balık avına yeni başlamış sayılırım. Normalde ilgi alanım kara avcılığı fakat bir anda spining ve lrf ile ilgili makaleler okuyunca bana uygun olduğunu düşündüm.
    Aslında etrafımda bu işi yapan arkadaşlar olmasına rağmen kendim gidip shimano catana 4000 fc ve shimano scatdx24h kamışını aldım. O gün spiningle uğraşan bir arkadaşım tesadüfen beni görmesi üzerine makinanım değiştirme konusunda ısrarcı oldu yarın shimano nexave 4000 fc ile değiştireceğiz. kamışı değiştirmeyi düşünmüyorum ama bizim arkadaş top atacağız sana atarı daha fazla bir kamış almamız lazım dedi bakalım ne alacağız daha bilmiyorum yarın göreceğiz :).
    Daha sahteleri almadım aklımda birşeyler var sizinle paylaşmak istedim belki yönlendireceğiniz sahteler olabilir diye. adres veriliyormu bilmiyorum forumda bu yüzden isimlerini yazayım.

Savagear SandeelSlug 10 cm Silikon Balık (10 gr) 2+2

Savage Gear Sandeel 12.5cm 23g 19-Glow

SavaGear LB Manic Shrimp 5cm Silikon

Savagear Light Rock Fishing (LRF) Mini Sandeel Kit

Savage Gear Real Eel 20cm 38gr 05-Golden Ambulance

kendo seabas 145f kod 24

sizin alma diyeceğiniz veya eklemek istediğiniz varmı yardımcı olursanız çok sevinirim.
    şimdiden teşekkürler

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Hoş geldin Noyan
    Bölgendeki tecrübeli avcı arkadaşlarını tavsiyelerine kulak ver bence.
    Top ve ucunda silikon atacaksan 20-50 gibi bir kamış daha uygun olur.
    Bütçeni bozmuyorsa hem 10-30 10-40 gibi bir spin kamışın da elinin altında bulunması faydalı olur.
    Bununla da set sahteleri, jig head li silikonları atarsın.

4. noyan

noyan Yeni Üye

teşekkürler cevap için bugun makinayı değiştirdim. birde top atmak icin ucuz bi 3m kamış aldık. 3 lü zargana seti yaptırdık 5 takım. bir kaç rapala.