Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mersin lüferi :)

kemal.0133

Aktif Üye
Adı
kemal
WP_20150412_001.jpg

Selam arkadaşlar
Hafta sonu fazla av stiline hakim olmadığım spin set ile av yapmaya karar vererek aldık elimize seti :) , inan abi nin tavsiyesiyle edindiğim sahteleride denemek amaçlı çıktım taşların üstüne :) surf stiliyle uğrastığım için spin seti elimdede yadırgamadım değil açıkcası :) bi kaç denemeden sonra bir den kamışta bi titreme kafa darbesi derken hop bende balığımız, şaşırmıştım doğrusu bi okadarda heycanlandım :naslyany: spinde ilk deneyimim sayılırdı doğrusu kısa süreli heyecanı atlattıktan sonra tekrar denemelere devam ederken ikinci balığıda sahtemizle kandırmayı başardık tam alacakken kayaların üstünden malesef kaçırdım:) bu sırada ip misina dolasıyo felan baya bi sinir oluyodum :ytrya: telefona sarılıp inan abiyi arayarak taktikleri aldıktan sonra tekrar denemelere devam ettim :) ve tekrar bir ekşın hopp bende bu sefer kaçırmadım :)
spindeki acemilik , kısmet , heycan, mutluluk :)
kamış : okuma helios 2,70 20-50
makine : shimano aernos 5000 fb
sahte : kendo seabas 145f kod 24 ,, duel hardcorer minnow 170f kod hooks

birdahaki avları paylaşmak ve daha iyilerinin sizlere gelmesi dileğiyle hoşcakalın :tskler::tskler::tskler:

Son düzenleme:

Mesut1903

Daimi Üye
Adı
Mesut orak
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler. Çok heyecanlı geçmiş her spinciye ilk avda böyle balıklar denk gelmez. Afiyet olsun.

Ersin1903

Daimi Üye
Ilk spin deneyiminde gayet guzel av olmus daha ne olsun valla masallah :) spin avinin zehirini sizde aldiniz artik, surf falan hak getire.. Ben spinle avlanmaya basladiktan 7 - 8 ay sonra ancak istanbul bogazina surf ile avlanmaya gitmistim :D

Sansiniz bolsun, rastgele...

Dargan

Aktif Üye
Adı
Hamdi
Elinize sağlık. Güzel balık. Daha iyileri gelir umarım.

Adı
Raşo
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler bizim şilede böyle pompa deniz havada istersen dünyanın en iyi sahtelerini birbir peşine bağla at sıfıra sıfır elde var sıfır var olan yerde tutuluyo bereketli olsun allah sezonunda bizlerede nasip etsin rastgelsin

togay yurtsever

Aktif Üye
Tebrikler!
Mersin den oldukça fazla kullanıcı var forumda ne güzel.
Tanışıp kaynaşmak lazım

lufermania

Daimi Üye
Adı
Uğur
Tebrikler, çok güzel av olmuş. Ben de spinle alacağım ilk balığı sabırsızlıkla bekliyorum :)
Mersinden alınan balıklara özeniyoruz hep, hepsi kelle balıklar oluyor maşallah.
Kaç metrede yapıştı sahteye yakışıklılar.
Bir bir şey merak ettim, ben de de aynı kamıştan ve sahteden var. Kendo yu kaç metrelere atabiliyorsunuz o kamışla (tabi bir de kaçlık ip kullanıyorsunuz onu da sormam lazım)
Devamı rastgelsin.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Kemal
Güzel av olmuş.
Spin gibi keyifli bir avcılık yok bana göre..