Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mersin sahil Galatasaray meydanı

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Mehmet Murat tarafından paylaşıldı.

1. Mehmet Murat

Mehmet Murat Yeni Üye

Dün yaklaşık 3 saat kaldım eli boş döndüm.Ama sadece ekmekle avlandım.Birkaç kişi daha avlaniyordu muhabbet etme şansım olmadı ama birkaç tane tutkularını gördüm.Var mı galatasaray meydanında başka avlanan ? Ayrıca yem olarak hazır dondurulmuş karides kullanabilir miyim ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Surf Casting

Surf Casting Üye

Sevgili Mehmet,

Galatasaray meydanı bir zamanlar Mersin şehir merkezindeki sahil şeridinin en verimli avlaklarından biriydi, ancak ne yazık ki kaçak avlanan voleciler her gece bu kıyı şeridini tokmaklar ile döve döve balığı bitirdiler maalesef. Ekmek ile kefal avları yapabilirsin. Buna uygun takımlar ile şu sıralar sarı kefal çıktığını babam' dan biliyorum. :) İyi bir kefal' cidir.

Yemli avlarda bir hafta on gün kadar sonra aynı bölgeden mırmır, çipura gibi balıkları avlaya bilirsin. Yem olarak sırası ile tavsiyem kırmızı kurt, boru kurdu, sülünez. Dondurulmuş karides çözüldüğü zaman kıyıdan yemli avlarda verim vermiyor. Zira karides atış esnasında savurmanın şiddeti ile dağılıyor.

Mehmet Murat bunu beğendi.
  4. yusuf061996

yusuf061996 Yeni Üye

Ben spin icin gitmistim gec gitmistim 8.30 gibi birkac takip disinda bisey gelmedi oraya gidecekler varsa organizasyon yapip gidebiliriz.

5. togay yurtsever

togay yurtsever Aktif Üye

Olur bir gun deneyelim orada spin. Ben gelmeye çalışırım.

yusuf061996 bunu beğendi.