Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mersin/Tisan Tekne Turu

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında miller01 tarafından paylaşıldı.

1. miller01

miller01 Yeni Üye

Arkadaşlar,yazları geldiğim Mersinde hep İzmir ve Ege Bölgesinin diğer yerlerinde ki gibi büyük teknelerle yapılan tekne turlarının olmayışından hep o turlara özenirdim. Facebookda üye olduğum grupta artık düzenli olarak Tisan ve Dana Adası bölgesinde büyük teknelerle balık avı düzenleneceğini öğrendim.Mersin ve çevre illerden katılmak isteyenler olursa tanışmaktan memnuniyet duyarım...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Ocak 2015
    göcen bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. göcen

göcen Aktif Üye

Biri şu işi saroz'da yapsa diyorum hep. Şöyle paraya doymuş, iş batırmaya çoktan hevesli. ;)

Selahattin ve miller01 bunu beğendi.
  4. CemalSz

CemalSz Üye

İstanbul'da varmı acaba böyle turlar, keşke olsada katılabilsek.

5. KameralıBalıkçı

KameralıBalıkçı Yeni Üye

Tevfik sırrı dan alıp bırkaması vs güzel ama 60 lira biraz pahalı. Amatr balıkçılığı yaygınlaştırıyoruz deyipte 60 lira almak , gelmeyenlerin parası yanar ibaresi kullanmak biraz soğuk olmuş

6. miller01

miller01 Yeni Üye

Hocam her zaman gidilecek bir yer değil,ben arabayla gitmeyi düşündüm ama sırf 50 liradan fazla yakıt tutuyor,bir de tekne kirasını düşünürsek bence pahalı değil.Ege,İzmir taraflarında daha pahalı yapıyorlar sanırım bu tarz turları.Mersin içinden limandan çıksanız 150 lira civarı 3 kişi desek yine çok ucuz değil...

7. Guardian

Guardian Aktif Üye

vakti zamanı uyarsa bende katılmak isterim deneyim olur

8. miller01

miller01 Yeni Üye

Adil hocam benim Niğdeye geçmem gerekti sanırım katılamayacağım,ama grupta gördüğüm kadarıyla 4 kişilik yer kaldığından bahsediyorlar.Ben de bir sonra ki tura mutlaka katılmak istiyorum Allahtan bir mani çıkmazsa.Büyük teknede,derin suda av yapmak çok farklı...

Guardian bunu beğendi.
  9. Guardian

Guardian Aktif Üye

hayırlısı olsun

miller01 bunu beğendi.
  10. senihcan

senihcan Daimi Üye

Dana adası tarafında benimde dikkatimi çekiyor 1 senedir yapıyorlar. Önce zodyak botlarla başladılar şimdi büyük tekne ile çıkıyorlar. Bu arada toplu çıkmak yerine bireysel 4,5 kişi ayarlayıp çıkma her zaman daha iyidir . Sarozda da ayarlanıyor ortalama 400 tl tekne kiralama ücreti . Büyük teknelerde malesef sıkıntı çok oluyor . Biraz netten araştırma yapılırsa denize kıyısı olan her ilde tekne ayarlanır. Mersinde Erdemli limandanda 150 tlye falan çıkıyor tekneler. Fakat Dana adası tarafında güzel meralar var . Taşucu tarafında falan tekne daha iyi birde mersin merkezde blokların orda tekne ile açılmak baya verimli olur diye düşünüyorum.