Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Miracle blade.

Konu, 'Genel Konular' kısmında lost_zombie tarafından paylaşıldı.

1. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Dostlar bendeki bıçak hastalığını bilen bilir, elimden geldiğince ve becerebildiğim kadarıyla, mutfakta bir şeyler yapmayı, özelliklede av yemekleri yapmalı severim ve iyide beceririm.
    Av yemeklerinde, ister balık olsun ister, çullak, ördek, bıldırcın ister tavşan olsun muhakkak ilk elzem malzeme kesinlikle iyi bir bıçaktır, buna bağlı olarakta denk geldikçe elim değdikçe bir kolleksiyon oluşturacak kadar bıçak alırım.Enson bu miracle blade denilen ürünü gördüm tanıtım videolarını izledim bıçağın yaptıklarının yarısı bana yeterdi bile , bende almaya karar verdim ama öncelikle sizlere bir sorayım dedim, kullanan bilen varmı reklamında anlatılanın abartılı olduğunu düşünüyorum,eğer dediğim gibi yarısını yapabiliyorsa benim için 10 numara 5 yıldızdır.
    Aranızda kullanan bilen varsa yorumlarınızı rica edeceğim bu ürün için.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. agartan

agartan Moderatör Yönetici

O işleri yapan bıçakların tanesi bile o setten fazla tutar Nejat.
    Özel TV reklamları ile tanıtımları yapılan ürünler bence gerçekleri yansıtmıyor.
    Alanların çoğ. ya zaten çok para değil, dursun bir kenarda dediği için de iade eden azdır diye düşünüyorum ki asıl para da iade etmeyenlerden kazanılıyor bence.

Bu arada bu bıçakları yakından görmedim.
    Sadece genelleme yaparak yorum yapıyorum.

4. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Bunun farkındayım ve alacağım sadece setin bu resimdeki bıçağı ürünün seti 149 lira tek bu bıçak 49 liraymış tanıtım için sadece 9,90a indirilmiş tek fiyatı.

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

nejat abi tasiyem bir sivas çeliğinden bıçak edin :) birde sürbisa birde istersen burada dövme çelikten el yapımı bıçaklar üretiliyor eski demir ustalarından edinebilirsiniz :) bende bıçaklara hastayım çok fenaa hemde bavul ticareti yeni açıldığında her hafta rus pazarlarını gezer en güzellerini toplardım ama artık sadece uzaktan bakıyorum :D bu tür bıçaklar ucuz etten yahne oluyor tek kullanımlık hızlı tüketim ürünlerini :D

6. caskaraca

caskaraca Yeni Üye

merhaba

komple miracle blade setini bilmem,
    ama bahsi geçen tek bıçak için
    mükemmel diyebilirim
    bende de var bıcak hastalığı
    15.00 tl kargo dahil içinde kalmasın bence al derim.
    bıçak çok kullanışlı .

ama ileride paslanır mı paslan maz mı bilemem

7. night fisher

night fisher Aktif Üye

Bunların sapları elinde kalıyor genellikle adamın,metal kısımlarında pek sıkıntı yapmıyor.