Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

miras kalan abu cardinal 54 makinem için yardım

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında gomecli tarafından paylaşıldı.

1. gomecli

gomecli Yeni Üye

hepinize iyi günler dededen miras kalan abu cardinal 54 makinemi balık avında kullanmak istiyorum fakat makarası yok ankarada dışkapıda ki tüm malzemecileri gezdim yok kenarda atıl kalsın istemiyorum makineyi tanıyanlar makineyi çok övüyor ama makara olmayıncada olmuyor nerden nasıl bulurum yardımlarınızı bekliyorum

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

Sevgili gömeçli, bir meclise girdiğinde herkese iyi günler ben bunu arıyorum... demeden önce bir konu açıp merhaba ben şuyum. adım bu işim şu yaşadığım yerler şurası av merakım burası vs şeklinde bir konu açıp kendini tanıtırsan daha hoş bir davranış olur. Kimbilir bu şekilde sorularına aradığın cevapları bulabilirsin...

Bahsettiğin makineyi övenler için şu yorumu yapabilirim. Rahmetli dedem de 1954 model shevroletleri çok överdi;) Ama 2014 yılında bu düşük model arabanın yeri ancak müzelerdir...

Benimn için manevi değeri var dersen ben sana onun makarasını bulurum. Ama sana iyi bir makine parasına patlar;)

Ancak ben hatıra için değil kullanmak için makine arıyorum diyorsan bence o makineyle vakit geçirmeyi bırak 2014 model yepyeni bir makine için ayırabileceğin bütçeyi ve nerelerde hangi balıklar için av yapmayı düşündüğünü yazarsan sana güzel tavsiyelerde bulunabiliriz:)

4. gomecli

gomecli Yeni Üye

bu formu üye olmadan takip ediyorum merak etme zevkle okuduğum yazılar mevcut kendimden bahsetmek tabi ki olabilirdi o konuda size hak veriyorum ama yazınızın devamını okudukça size cevap yazmasam olmazdı
    eski de olsa bahsettiğiniz aracı hafta sonu bir kez kullanmakta zevk verir insana ama anlayana klasiklerin yeri ayrıdır
    benim için manevi değeri yüksek yüksek olmasa zaten konu açmaz atar bir kenara bekletirdim elimde zaten at çek te kullandığım makinam mevcut buda dede yadigarı deyip kısmeti var mı diye bir kaç deneme atışı yapardım o kadar
    gerekli araştırmaları yaptım zaten kupon bir alet hiç beklemediğin bir yerde parçası olabilir o yüzden konu açtım konu açmam demekte düşmüş tarzın da anlaşılmış ki ne kopartırsak kardır gibi düşüncede (DÜKKANA GİRDİĞİNDE ELİNİ OVUŞTURAN) olan insanların olabileceğini unutmuşum
    kusura bakmayın da mesleğimi yaşadığım şehri yaptığım avı paylaşsam ne paylaşmasam ne olur yardımlaşma anlayışınız bu olduktan sonra

öncelikle özelden yazan arkadaşa teşekkür ederim uyup uymayacağını bir araştırayım cardinal 154 uyduğunu biliyorum

5. Yakamoz

Yakamoz Aktif Üye

İsim yazmadigi icin biyle hitap ediyorum kusura bakma.; Arkadas sen beni yanlis anladin. Ben esnaf falan degilim. Ben sana bulurum derken yabanci sitelerde ebayda vs bu tur urunleri satanlar var onlaru bulurum anlaminda bulurum dedim. İc piyasada sen arastirmissin zaten bulamamissin. Sonucta disaridan alacak olursan nakliyesi vs bir makine fiyatina patlar demek istedim.

Burasi bir forumdur. Kisiler dusuncelerini yazar. Buralarda dukkana girince elini ovusturan kisiler barinamaz sen merak etme.. Bende dusuncelerimi yazdim. Ama sen beni yanlis anladin...

Sen insallah aradigin parcayi bulursun zira biliyorumki bulamazsan o hep icinde uhde kalacak. İnsallah bulursun kullanirsin da o zaman benim demek istedikerimi daha iyi anlarsin...

6. gomecli

gomecli Yeni Üye

hitap etmenize gerek yok biz hitap sınırını aştık
    cevabınızı bir kez daha okuyun iyi niyet göstergeniz e-baydan bir link atmaktı bende size e-bay baktığımı fakat önceliğimin kendi lisanımı konuşan rahat anlaşabileceğim insanlardan yana kullanacağımı e-bay son çarem olduğunu yardımlarınız için teşekkür edecektim ve yazdıklarınızın bir kısmını da gülerek cevap verecektim hoş sohbet bir ortam olacaktı neyse uzatmaya da gerek yok yoksa uzadıkça gider siz yine de yazdıklarınızı bir okuyun
    size iyi günler