Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mırmır avı ve eşantiyonları...

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında avcihan tarafından paylaşıldı.

1. avcihan

avcihan Aktif Üye

Yazın işlerin yoğunluğundan balığa gitmek nasip olmadı malesef , son bir haftadır gün içinde oluşan boşluklarda değişik yerlere giderek mera arayışlarına başladım.2 gün önce derinliği ve dip yapısı hoşuma giden biryer bulunca akşam yemekten sonra takımları hazırlayıp , yemimi çıkartıp merada aldım soluğu , attığım gibi oltada oynamalar başladı ufak balıklar vardı ve geldikleri gibi geri yollandılar , saat gece 10 dan sonra ise iriler gelmeye başladı , bi kaç güzel balık alıp 11 gibi avı sonlandırdım malum ertesi gün iş var :)

Merada balık geç vurduğundan dün gece yavaş yavaş hazırlandım bolca yem çıkardım çünkü niyetim sabahlamaktı iş yoktu nasıl olsa erken ,öğleye kadar uyusam yeter diye geçirdim içimden.Meraya vardığımda saat 1i geçiyordu yemleri takıp attığım gibi ilk balığımı çekiverdim.Gecenin davetsiz misafiri ise yavrularını çok görmeme rağmen bu kadar büyüğüne fazla rastlayamadığımız mavi yengeçti.Gün ağarmaya başlarken vuruşlar kesildi bende biraz at-çek yaptım ama bi hareket olmadı saat 8 gibi avı sonlandırıp eve döndüm.

Hepinize keyifli ve bol balıklı avlar dilerim.

(yengeç hariç)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Tebrikler Cihan kardeşim, hepsi birbirinden güzel balıklar, mavi yengece de bayılırım :) Daha nicelerine rastgelsin...

4. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Güzel çeşit olmuş Cihan, tebrikler :)

5. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

tebrikler güzel takım kullanıyorsunuz demek ki :) dil ile mırmır lar harika görünüyor

6. TekAdam

TekAdam Moderatör Yönetici

Tebrikler Cihan,

Bereketli bir av güncesi ve harika bir rapor, emeğine sağlık.

Balıklar güzel ama Mavi Yengeç muhteşem görünüyor ;)

Devamı dileklerimle, her zaman rast gelsin...