Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mırmır yem

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında emre2626 tarafından paylaşıldı.

1. emre2626

emre2626 Üye

istavrit fletodan şerit şeklinde parça kesip bi ters bi düz iğne geçirip kurt şeklinde taksam mırmır da iş yaparmı ?

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. γavuz

γavuz Daimi Üye

denemek lazım.. kum kurdu bulamıyorsan beyaz ince şeritler halinde tavuk eti dene istersen

4. Yusuf007

Yusuf007 Aktif Üye

tavuk verimli mırmır avında lakin boru kurdu ve sülünez baya baya verimli özellikle sülünezde çok verim alıyorum bilginize!

5. tarsus33

tarsus33 Üye

ben bizim buralarda (Mersin) Çin kurdu, kore kurdu olarak piyasaya girmiş olan yeni bir yem deniyorum ve sonuç çok olumlu, bulabilirseniz tavsiye ederim dayanıklılık olarak ise fazlasıyla tatminkar, arkadaşların belittiği gibi tavuk ise büyük bir kurtarıcı.

6. moulder64

moulder64 Üye

Tavuk göğsü , Kum çamur boru kurdu Kargı Midye (Sülünez) ve balık marketlerde satılan Silikon kokulu yemler ile LRF tekniği ile avlananlar var .. Çin kurdu ile bırak mırmır almayı Levdek alan bile var ancak fiyatı naani ile tercih etmediğim bir yem .. Rastgelsin ..

7. tarsus33

tarsus33 Üye

mersin,adana,tarsus bölgesinde temin ettiğimiz kurtlar malesef genel itibarı ile berbat ve içerisinde bulundurduğu adet olarak azdır ve kalite olarak bir standart'ı yoktur, kimisi ince kimisi kalın, yarısı ölü yarısı baygın, 5 tane varsa 2 tane hakkı ile kullanılacak yem zor çıkıyor, haliyle buda yeterince sinir bozucu ve verimsiz avlara neden oluyor, şahsi kanaatim denediğim çin kurtları resmen canavar, dayanıklılık konusunda belirttiğim gibi zaten, paket içeriği olarak 2-3 paket boru kurduna bedel fiyat olarak baktığınızda zarar sözkonusu bile olamaz, denemenizi tavsiye ediyorum ( buarada yanlış anlaşılmasın ticaretini felan yaptığım yok :)) levrek alınabilir evet, karakulak,dil,keserbaş,mırmır,sargoz alındığına da tanık oldum.

Son düzenleme: 31 Ocak 2015
    moulder64 bunu beğendi.
  8. vadidebalık

vadidebalık Aktif Üye

Kırmızı kurt iyi iş yapar...teke ile tutan da gördüm

9. emre2626

emre2626 Üye

teşekkürler verilen bilgiler için eskişehir ve bursada bu bahsedilen yemler pek bulunmuyor mecbur tuzlanmış şekerlenmiş tavuk göğsü en ideali ozaman

tarsus33 bunu beğendi.
  10. moulder64

moulder64 Üye

Bende tarsusluyum Mersinde yaşıyorum dediklerinize aynen katılıyorum .. Mersindeyim ben de Kurtlar çok verimli sağlam olmuyor Kargı midye sayı olarak tatmin ediyor .. çin kurdunu 1 defa kullandım