Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

misilleme :)

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

merhaba sevgili abilerim arkadaşlar
    dünki rapor aklımı başımdan almış acaba bende abilerim gibi böyle levrek yakalayabilirmiyim diye kara kara düşünmeye başlamıştım :D makinadaki arıza nedeni ile gecem gündüzüme karışmış halde iken iki günlük uykusuzluk ile tekrar geceyi yarılamıştım işim bitti ben zaten benden geçmiştim :) yağ pas içinde berduş gibi eve dönerken gökyüzü çok hoşuma gitti sevda bu yaa yolda denizi de kolaçan ettim
    - git evine yat be olm ne işin var şimdi suyla, ayla !
    - hayır dedi yorgun balıkçı .... işi düze çıkardın balık senin mükafatın
    kipriklerin altına iki kürdan :) eve girmeden oltayı kapıp aynen arazi :) motor mahallenin başında komşular uyanmasın :)
    saat 03,35 ilk balık oltada mücadele harika 60 70 mt ileride iki arkadaş ta avda yanlız bir terslik var çok haşin çalışıyorlar hırs ile dövüyorlar denizi ....
    ben oturdum dinlendim balığı solungacından karabinalayıp suya saldım
    balık çılgın hava açmak üzere o yaradana şükrettiren mavilik gelipte karanlığı yarması ve güneşin yüzünü göstermesi sevda buyaa
    bu sefer çok methedilen ama hiç beceremediğim su üstüler aklımda :D bu sefer tam zamanı tüm balıklar yüzgeç gösterisi yapıyor kaçışan yavrular müthiş tam zamanı olsa gerek wtd hiç bu kadar düz denizde denememiştim ! hep dalgalı havaları met ettiler her zaman şans verdim bu yemlere ama beceremedim işte :D birinci atışımdı bir iki üçç ve arkada müthiş yarılan su görünen ışınlar ve bammmm su üstü havalarda yihhuuuuu ilk defa balık vurdu yeme kaçsın mühim değil olsun varsın vursun titretsinde varsın gelmesin tekrar deniyeceğim yanlız sol çapraza bu sefer ve bammm daha wtd başlayalı 4 veya 5, solda balık bindi :D bu sefer mücadele harika gerçekten su üstü ile av çok fazla heyecanlı başıma ağrılar girdi tansiyondan ilk balık ufak biraz 1,100 1,250 gr arası yan taraf daha da fazla dövüyor denizi ben bir mola daha :D su üstü ile balık almanın haklı gururu kendine kendini ispat ve canım balık karabina da yerini aldı :) gün açtı hava bulutlu nem denizdeki kadar her yerimden ter damlıyor sabahın bu saatinde !
    biraz daha mühlet veridim denize açıklardaki şov görülmeye değer kaçışan kefaller suyu patlatan vuruşlar harika manzara. tadını çıkartıyorum :cool:
    nasıl olsa nasip kapıya gelir
    tekrar oltam elimde yine su üstü bu sabah yaşayamayacağım bir sabah
    diğer yana arkadaşlara doğru atabildiğim kadar ileri suya düştü birşeyler yöneldiği sudan çizilen hatlarla belli oluyor yaklaşıyor çok heyecanlı biraz daha bekledim yanaşmak üzereyken sert bi hamle kaçışmaya başlatıyorum wtd ye başlamadan bitti :D o harika vuruş diğerlerinin uzaklaşması gözle görülüyor kalamamın sesi ninni gibi :D işte bu benim mükafatım gayet güzel mücadele ve bir öncekinden daha iyi halde bir balık ve karabina da oda yerini aldı :rolleyes:
    iyiyim beeğe :D teknik taktik işe yarıyor seviyorum egomu :D yanda çılgınlar :) hala dövüyor ve sövüyorlar denize :mad: nankörler halbuki verdiği zaman sevinmiştiniz !
    neyse ya sabr deyip tekrar değneği elime aldım :D ne kadar ileri giderse o kadar attım aklımda yönelenler var o hatlar nedense hiç derine inmiyor hep yüzgeçler dışarda ne iş bilmem anlamam ama iyi tüyo veriyorlar :D yan tarafdan seslendiler usta neyle alıyorsun rover rover
    - o nedu
    su üstü abi su üstü ras gele
    - hadi yahu nasidu o
    suyun üstünden geliyor abi
    - ras gele usta
    eyvallah sohbet kısa işe devam :D wtd ye başlıyorum ve bekliyorum sonra tekrar ve durakla ve tekrar ve durakla ve bammmmm :) zevk adrenalin tavanda ukalalık üstüme çöktü birden vesveseyi def ettim mazlumluğumu bürünüp ;) yavaş yavaş oynuyorum boolca kalama sesi zevk şükür :D ve kıyıda pehlivan en boylusu poslusu onuda karabina daki yerine aldıktan sonra oltamı kenara bıraktım arkadaşlar hala kızgın ve öfkeli oltam kenarda yanlarına gittim selamlaştım
    çok kızgınlar senelerdir bu işi yapıyorlarmış taaa trabzondan gelmişler elleri boşmuş bu kadar balıktan balık alamamışlar vuuuuğu öfke kusuyor adamlar oturdum yanlarına bezecekleri anı bekledim kısa bi sohbet için oltaları topladılar kızgın kızgın
    biri ihtiyar ve sinirli amaan :cool: döver bu beni emice dedim neden o kadar suyu dövdün bastı kalayı :D emice etme sen o kadar suyu döversen kaçar tabii :D gözleri fal taşı gibi açıldı -ne dersun e uşak
    emice sessiz ol ara ara dinlendir daağa :D
    girdim kanala adam gevşedi yoksa dövecek niye tuttun diye balıkları :D
    bu arada o kadar telefon açıp çıldırttığım her dersi binlerce kez tekrar eden derdimi kahrımı çeken ustama teşekkür ederim aslında çok ustam var ama hakkını hiç yiyemeyeceğim deniz kenarını hak eden kalbimde yeri başka olan nadide insanlardan bir abim var iyiki var uzak ama teşekkürlerim ona ulaşır bi şekilde :) ne kadar bana ara ara armut dese de :D seviyrum oni :D tüm dostlara teşekkür ederim gerçekten emeği hakkı çok olanlar var aranızda belki bir gün daha olmaz bu kadar güzel hakkınızı helal edin nasip bu yaa olur olmaz ben bilmem avı bitirince resimlemek aklıma geldi tek tek yerine iki kare de resimledim bu yorgunluk ile anca bu kadar arkadaşlarım affedin
    balıkları mahalle bakkalımızda tarttırdım 6 kg olmuş biraz haddimizi aşmışız ama o kadarcıkta olsun madem
    yüznüzdeki gülümseme bitmesin mutluluğu paylaşın dere akar da kum hatıralık kalır hepinize rast gele

Ekli Dosyalar:

• 002.jpg
      002.jpg
      Boyut:
      61,9 KB
      Okunma:
      130
    • 001.jpg
      001.jpg
      Boyut:
      91,7 KB
      Okunma:
      256
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Tebrikler Hızır :)

4. hızır şeref gültekin

teşekkürler abi saolun darısı başınıza :)

5. ryetik

ryetik Aktif Üye

Kardeş Su üstünün tadını almışsın nihayet artık birakmazsin :) Bu arada dalgali havada Su ustu yada popper ile ben hic ugrasmadim ama durgun sularda guzel oluyor.

6. oktay16

oktay16 Moderatör

Adamlar fitil olmuştur sana:) tebrikler herzaman rastgelsin kardeşim..

7. hızır şeref gültekin

ramazan abi sonunda kırdım bu gudubet i :D sonunda aldım balığı :D süper yaaa su üstüne ayran dökülmüş gibi dümdüz dü abi :) hiç bu kadar düzgün halini görmemiştim :D teşekkür ederim

8. hızır şeref gültekin

teşekkür ederim oktay abi sağolasın adamlar kızması bana değildi ama ben onlara kızdım

9. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Hizir inan bana simdiye kadar okudugum en keyifli raporun bu kanka:) İsteyince ne de guzel yazmissin ellerine saglik muthis bir rapor.. Av da super tabi ki, sana boyle guzel yazdiracak avlarin rastgelmesini dilerim bundan sonra, bol heyecan adrenalin muhtesemmm:)

10. hızır şeref gültekin

teşekkür ederim selo yemli avlar var sırada bakalım hayat bize ne getirecek :D sana da ras gelsin kardeşim :D

11. drasty41

drasty41 Aktif Üye

Hızır tebrikler kardeşim levrekçi Kadirden su üstü sahtelerin çalışanlarını öğrenir sipariş verirsin artık :) bereketli olsun Hızır devamlarını dilerim.