Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MİSİNA SEÇİMİ

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında ismail18 tarafından paylaşıldı.

1. ismail18

ismail18 Aktif Üye

slm aleyküm balık sevdam tutkunları ben ismail çankırılıyım.bir konuda yardımıza ihtiyacım var ben sazan avında kullanmak için shımano trıbal misina arıyorum ama bir türlü bulamıyorum acaba bu misine sizce bu av için uygunmu msg bekliyorum simdiden tşk ederim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Volkan

Volkan Daimi Üye

İsmail Bey aramıza hoş geldiniz öncelikle.

Aradığınız misina bu sanırım. Özellikle sazan avı için olduğunu öğrendim. Ama kullanan varsa daha iyi yorum yapabilir.

4. Surffishing

Surffishing Daimi Üye

Merhabalar İsmail bey.Öncelikle aramıza hoşgeldiniz,keyifli paylaşımlar dilerim..:)

Bu ürün bildiğim kadarıyla ülkemizde satılmıyor.Yanılıyorsam bilen arkadaşlar yazacaklardır.Eğer isterseniz Yurtdışı sitelerden temin edebilirsiniz.Size bir örnek link veriyorum.Umarım işinize yarar.:)

http://cgi.ebay.co.uk/SHIMANO-TRIBAL-TECHNIUM-LINE-1Olb-fishing-tackle-/260716770750

5. ismail18

ismail18 Aktif Üye

hos bulduk tşk ederim.shımano trıbal misine dediginiz siteye baktım benim aradıgım 0,40 siyah 650m uzunlugunda linkte görüldügü gibi teneke bir kutu içinde satılıyor bunu nerden ve nasıl temin edecegimi bilmiyorum ama temin eden arkadaslar varsa irtibata gecerlersede sevinirim...bir diger konuda fox rod pod ranger 3lü kamıs için sehba arıyorum ama buda malesef türkiyede bulamadım valla ne istesem yok anlamıyorum koskoca 80 milyon nufuslu yerde bir allahın kulu bunları satmıyormu anlam da veremiyorum

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Fox ürünlerini Ergin Balıkçılıktan sordunuz mu?

7. ismail18

ismail18 Aktif Üye

sordum onda su an elinde yok.fox dispiretörü kim türkiyede ben bulamadım bulan varsa bana yazarsa sevinirim

8. carizmatica

carizmatica Yeni Üye

selam abi nasılsın ? ben özkan