Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Misinam Ve Makinem

Konu, 'Kamışlar, Kamış Çeşitleri ve Özellikleri' kısmında amatorbalıkcı1907 tarafından paylaşıldı.

1. amatorbalıkcı1907

amatorbalıkcı1907 Yeni Üye

Abilerim Ben Daha Cok amatörüm Bu balık sevdam bi arkdasımın beni davet etmesiyle basladı . onun oltasıyla tutuodum sonra alısınca artık ona yuk olmamak için kendıme olta aldım . oltayla tutarken misinayı sarıodum misina sarılırken makinanın arkasına dugum oluyordu bu herseferinde olunca size bir danısam dedim. bana yardım eDersenizi SEVİNİRİM

RASGELE

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. fishlover

fishlover Aktif Üye

Yaşadıgın sorunu tam olarak izah edebilirsen ve mumkunse fotografını yukleyebilirsen yardımcı olmaya çalışalım.

4. amatorbalıkcı1907

Bu Makinenin Altına Mavi Çizgiyle Çizdiğim Yere Toplanıolar Oraya Sarrılıo ve Düğüm Oluyor .

Bazıları Dioki Makineye Fazla Misina Baglamıslar Ama Bayagı Misina Çıkardım İşe Yaramadım .

5. poyraz

poyraz Aktif Üye

tahminimce birazda misinanızdan kaynaklanıyo biraz daha hafızası düşük yani yumşak soft misina sardırmanızı tavsiye ederim misinanızıda kafayı tam doldurmayacak şekilde sardırınız.powerline 0.25 veya okuma blufish işinizi görecektir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ağustos 2013
  6. amatorbalıkcı1907

Walla Çok Teşekkür ederim inş işe yarar . :harika:

7. KalamA

KalamA Daimi Üye

Merhaba, makineyi sararken misinanın gergin olduğuna emin ol, gergin olmayan misinayı makineye dolamaya kalkarsan bu sorunun da olur daha başka sorunların da ;) Rastgelsin.

8. amatorbalıkcı1907

Saolun İnş Olucak Haftaya Gidecem Balıga

9. kartallı

kartallı Aktif Üye

Kardeşim makinanın kafası sarım yaparken yukarı aşağı inip çıkıyor mu bakarmısın ? Sanırım kafayı değiştirirken şaft milinin içine geçen pulu düşürdün.O pul düşmüşse makinanın kafası tam milin dibine kadar oturur ve genelde yukarı aşağı görevini düzenli tamamlayamadığı içinde bu sorun oluşur.Eğer sorun ondan kaynaklanıyorsa herhangi bir balıkçıya götür oraya bir pul taksın.1 lira civarında hatta bazıları para bile almıyor.Bilgin olsun.

10. tuncay-ay

tuncay-ay Aktif Üye

misina gevşek durumdayken sarıyor olabilirsin. Aynısı başıma gelmişti kamışı açtıktan hemen sonra. makinanın arkasına dolaştı. Sonrasında bir daha boşluk verdirtmedim hep gergin halde kullandım aynı problemi yaşamadım..

11. amatorbalıkcı1907

Yardımlarınızdan DOlayı Teşekkür Ederim