Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

misinayı toplayamıyorum

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı ve Uygulamalı Teknikleri' kısmında parahol tarafından paylaşıldı.

1. parahol

parahol Aktif Üye

OKUMA TRAVERTINE TR65 OLTA MAKİNESİ
    LİNEAEFFE SPIRIT SURF 390 cm OLTA KAMIŞ ekipmanım bunlar..hiç bilmediğimden kurşunla deme atışları yaptım... ancak oltayı ilk açtığım gün misinayı taa bilyelere kadar dolamışım arkadaşım dükkanda düzelttrdim..bugün de misinay bırakdım biraz oltanın deliklerne taktım yemi taktım ama açılan misinayı oltaya saramadım ..elle sardım emniyeti kapadım..hangi konumda sarılı nasıl misina bırakılıo serbest bilgiye ihtiyacım var ((( misinay saramıyorum nerde hata yapıorum elle sarıp emniyeti kapadım..

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Horozbina

Horozbina Daimi Üye

Bende de aynsı oldu. Spaghetti gibi misinay makaranın arkhasından içine dolandı. Bir arkadaşın da kokareçi düyümlendiydi ameliyatnan kurtulduydu.
    Neysemki bizim poroblem barsak deyil misina
    Makarayı çıkrdım misinayı kestim. Gene dolandı. Sonra başka misina sardım dolanmadı. Ucuz misinaylar makaraya çok sarılınca üstünden çıkıp dolanıyo. muş.

4. parahol

parahol Aktif Üye

benimkisi makinayı kullanmayı bilmemekten bilgi bekliorum makinam misinam kakiteli...

5. s.yılmaz

s.yılmaz Yeni Üye

kakiteliyse normal sarmalı.. ama herkeşin başına aynı olay geliyor bir arkadaşının yardımıyla aç tekrar sar..yardımcı olduysam ne mutlu bana, sed biraz kalışmalısın cevabı anlamadıysan tekrar yazayım..

6. s.yılmaz

s.yılmaz Yeni Üye

:)....hoşçakal...

7. parahol

parahol Aktif Üye

KAKİTLİYSE nedemek.. ben bunu evin içinde yaptım oltaya suni balık takmak için makinayı açtım emniyeti kaldırıp misina verdim biraz taktım yemi neyse ama sora saramıom..emniyeti kapatıpm sarılmıomuydu kol dönmüo tersmi çeviriom anlamadım..emniyet açıkta sarmadı ki zaten öle sarmaz sanırım..acaba diom misina mesafesi kısa diyemi olmuyor...

8. s.yılmaz

s.yılmaz Yeni Üye

bence senin dediğin gibi..

9. parahol

parahol Aktif Üye

SİZ TECRÜBELİSİNİZ BNCEDE sanki öle yoksa atışyaptım denizde topladım filan ev içinde takarken yem kamışı açarken toplarken doluyorum :((( sinirim bozuldu....

10. s.yılmaz

s.yılmaz Yeni Üye

işte yem kamışı açarken dolma biraz dikket et lütfen..

11. parahol

parahol Aktif Üye

suni balıkta almıştım silver fish mobtdick diye adam bunu kurşunsuz atıcaksın dedi bende öyle bağladım...