Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Mitchell hakkında yorumlarınız

enes183

Üye
Adı
Enes DURU
Merhaba sevgili balık sevdalıları. Shimano nexave 1000 FC makinem 2 yıldır sorun çıkardığı için yeni bir alabalık takımı oluşturmaya karar verdim. Bu kez mitchell marka kamış ve makina almayı düşünüyorum fakat hakkında hiç yorum bulamadım bu markanın. Nasıl bir markadır , tamir ve yedek parçasında sıkıntı yaşar mıyım acaba ?

Almayı düşündüğüm makina ve kamış :
Mitchell Avocet Gold IV 500 FD

MITCHELL PRIVILEGE II UL SPIN 182 150CM KAMI Balklk malzemeleri - Olta makinalar Mitchell AvMarketi.com Av, Balklk, Kamp, Dal Malzemeleri ve Outdoor Giyim

Bilgisi olan abilerimden bu kamış ve makina hakkında yorum yapmalarını rica ediyorum.:)

cihan33

Aktif Üye
Adı
Cihan
Merhaba sevgili balık sevdalıları. Shimano nexave 1000 FC makinem 2 yıldır sorun çıkardığı için yeni bir alabalık takımı oluşturmaya karar verdim. Bu kez mitchell marka kamış ve makina almayı düşünüyorum fakat hakkında hiç yorum bulamadım bu markanın. Nasıl bir markadır , tamir ve yedek parçasında sıkıntı yaşar mıyım acaba ?

Almayı düşündüğüm makina ve kamış :
Mitchell Avocet Gold IV 500 FD

MITCHELL PRIVILEGE II UL SPIN 182 150CM KAMI Balklk malzemeleri - Olta makinalar Mitchell AvMarketi.com Av, Balklk, Kamp, Dal Malzemeleri ve Outdoor Giyim
Merhabalar.ben mitchellin avocet big surf makinesini geçen sene aldım.çok uzun süre kullanmamama rağmen makine teli ve misina sarım rulmanı arızalandı.bana göre yapı itibarı ile pek sağlam gibi gelmedi.tamir için bir kaç yeri araştırdım,tamir edilebileceğini fakat orijinal yedek parçalarının olmadığını söylediler.eğer uzun süre kullanmayı ve yedek parça sıkıntısı olmayan bir marka düşünüyorsanız;shimano veya okuma olabilir.

enes183

Üye
Adı
Enes DURU
Eyvallah Cihan abi yorumun için. Bi kaç kişi daha yorum yaparsa bende ona göre farklı markalara yönelebilirim

roy

Aktif Üye
20 sene önce olsaydi mitchel iyi malzeme yapar alabilirsin derdim. o dönemden kalma bir hayranlik sonucu nadiren de ols bir kaç ürününü alip kullanmaktayim. malsefe günümüz malzeme kalitesi standartlarinda mitchel de shekspire, silstar, abu garcia (castingleri hala fena degil) gibi kalitesinden ödün verdi. avocet serisi yaptigi isten ziyade yarattigi sorunlar ile ün yapti malesef. kesinlikle tavsiye etmem. mitchel'in hala kullanilabilecek birkaç ürünü mevcut ama iyi seriye denk gelmek lazim.

kamislari ise kullanilabilir seviyede.

enes183

Üye
Adı
Enes DURU
Eyvallah abi yorumun için. Bu kamış çok şık duruyor, 150cm boyunda tam alabalık için yapılmış bi kamış. Makina ise okuma flame 20 yada shimano exage 1000'lik alacağım o zaman.

abdul81

Yeni Üye
Adı
abdullah cücü
Kamışı mantar sap kısmının kısa olması ayrı bir güzelliği 2 senedir kasna aylarında zevkle kullanıyorum.Makaraya gelince yine aynı markanın Blade alu 1000 modelini şiddetle tavsiye edebilirim.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enes183

Üye
Adı
Enes DURU
eyvallah abi yorumun için

zokacı

Daimi Üye
Adı
nejdet
bir zamanlar şhakespeare mitchell albastar gibi markalar gayet tatminkardı ama diğer markalar geliştikçe bunlar yerinde saydı artık para harcamaya deymezler

zaad

Daimi Üye
Adı
ZAFER A.
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Bunların sahibi Nokia ve Erikson ile aynı aileden sanırım. Şaka maka Uzakdoğu markaları, İskandinav sanayi devlerini yerle bir etti.