Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mitchell hakkında yorumlarınız

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında enes183 tarafından paylaşıldı.

1. enes183

enes183 Üye

Merhaba sevgili balık sevdalıları. Shimano nexave 1000 FC makinem 2 yıldır sorun çıkardığı için yeni bir alabalık takımı oluşturmaya karar verdim. Bu kez mitchell marka kamış ve makina almayı düşünüyorum fakat hakkında hiç yorum bulamadım bu markanın. Nasıl bir markadır , tamir ve yedek parçasında sıkıntı yaşar mıyım acaba ?

Almayı düşündüğüm makina ve kamış :
    Mitchell Avocet Gold IV 500 FD

MITCHELL PRIVILEGE II UL SPIN 182 150CM KAMI Balklk malzemeleri - Olta makinalar Mitchell AvMarketi.com Av, Balklk, Kamp, Dal Malzemeleri ve Outdoor Giyim

Bilgisi olan abilerimden bu kamış ve makina hakkında yorum yapmalarını rica ediyorum.:)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. cihan33

cihan33 Aktif Üye

4. enes183

enes183 Üye

Eyvallah Cihan abi yorumun için. Bi kaç kişi daha yorum yaparsa bende ona göre farklı markalara yönelebilirim

5. roy

roy Aktif Üye

20 sene önce olsaydi mitchel iyi malzeme yapar alabilirsin derdim. o dönemden kalma bir hayranlik sonucu nadiren de ols bir kaç ürününü alip kullanmaktayim. malsefe günümüz malzeme kalitesi standartlarinda mitchel de shekspire, silstar, abu garcia (castingleri hala fena degil) gibi kalitesinden ödün verdi. avocet serisi yaptigi isten ziyade yarattigi sorunlar ile ün yapti malesef. kesinlikle tavsiye etmem. mitchel'in hala kullanilabilecek birkaç ürünü mevcut ama iyi seriye denk gelmek lazim.

kamislari ise kullanilabilir seviyede.

biligim bunu beğendi.
  6. enes183

enes183 Üye

Eyvallah abi yorumun için. Bu kamış çok şık duruyor, 150cm boyunda tam alabalık için yapılmış bi kamış. Makina ise okuma flame 20 yada shimano exage 1000'lik alacağım o zaman.

7. abdul81

abdul81 Yeni Üye

Kamışı mantar sap kısmının kısa olması ayrı bir güzelliği 2 senedir kasna aylarında zevkle kullanıyorum.Makaraya gelince yine aynı markanın Blade alu 1000 modelini şiddetle tavsiye edebilirim.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. enes183

enes183 Üye

eyvallah abi yorumun için

9. biligim

biligim Yeni Üye

Son düzenleme: 29 Aralık 2014
  10. zokacı

zokacı Aktif Üye

bir zamanlar şhakespeare mitchell albastar gibi markalar gayet tatminkardı ama diğer markalar geliştikçe bunlar yerinde saydı artık para harcamaya deymezler

Musti.barut bunu beğendi.
  11. zaad

zaad Aktif Üye

Bunların sahibi Nokia ve Erikson ile aynı aileden sanırım. Şaka maka Uzakdoğu markaları, İskandinav sanayi devlerini yerle bir etti.

Musti.barut bunu beğendi.