Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

MİTCHELL KAMIŞLAR HAKKINDA BİLGİ...

yamtar

Aktif Üye
Adı
Murat güner
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Değerli arkadaşlar yarın istoç a gidip mitchelin 3.60 3.90 arası kamışlarını düşünüyorum.bu markanın artısını eksisini söylerseniz sevinirim...birde istoçtan hangi bayiden alışveriş yapmalıyım...ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkür ederim....

Lazarus

Daimi Üye
Adı
Enez elveren
Kan Grubu
O Rh Pozitif
surf mu yoksa spin mi alacaksın ve fıyat aralıgı ve performans olarak soru sorarsan en azından sana daha uygun bır marka öneren olabilir.. hangı sehırde avlanıyorsun ne avlıcaksın ?

cem1

Aktif Üye
Adı
Cem Oran
surf mu yoksa spin mi alacaksın ve fıyat aralıgı ve performans olarak soru sorarsan en azından sana daha uygun bır marka öneren olabilir.. hangı sehırde avlanıyorsun ne avlıcaksın ?
Selamlar
Privilage modelini kullandim. Aslinda tam kullandim diyemem. 100 gr kursunla kirildi. Parami iade etmislerdi. Ayni kamisi kiran arkadaslarimda var cok memnun olanlarda var. Hayirlisi olsun.

yamtar

Aktif Üye
Adı
Murat güner
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Herkese yorumları için teşekkür ederim...mitchell artık eski mitchell deyilmiş istoçda en başta onu anladım...internette araştırıp bayisi olan dükkanlara gittim hiç biride artık satmıyoruz dedi...nedenini sorduğumda parça garantisinin olmadığı idi...en son marmara balığa gittim oradada kalmadığını ve artık mitchell i riyobinin ürettiğini öğrendim amacım arkadaşımın senelerdir kullandığı finnes 3.60 modelinin sağlamlığı ve uzak atım mesafesinin çok yüksek olmasıydı ki aban abana bildiğin kadar kırılmıyor 6 seneden beride kullanıyor hala taş gibi(bu arkadaşım hemen hergün balıkta)öncelikle nedenim o yüzden mitchelldi...hatta baş bayisine gittiğimde perakende satmadıklarını söylediler buradaki bayilerinizde varmı dediğimde kem kümle karşılaştım...tabiki moralim bozuldu ta maltepe küçükyalıdan istoça git ve elin bomboş...birde maalesef çeşit bolluğu ki en dandik malı en kral diye elimize tutuşturmaları ve satıcıların umursamaz tavırlarıda canımı sıktı kendi paranla rezil ol mantığı ha içlerinde çok iyi esnaflarda var Allah için...saat 18:00 doğru metroya gittiğimde karaköydeki spotada uğrayayımdedim çünkü bu mitchell bu kadarda kötü olamaz amacım gözümle görüp almaktı orada ancak internetten bakabilirsinizle karşılaştım...bende o sinirle 19:00 da dpğru üsküdara gittim sonuç mitchell yok kudos dragon 3.60 la evime geldim yani anlayacağınız maalesef bu hobi için 1 günüm yürümek ve metrolarda gezmekle geçti...
Surf arıyordum istanbul küçükyalı bostancı arasında avlanıyorum fiyat aralığım yoktu ama kudos dragonda karar kıldım...

OMER77

Aktif Üye
Adı
ömer faruk
Kan Grubu
B Rh Negatif
abi al bi okuma yada lineaeffe vur kır parcala 50 liraya tamir ettirirsin :D

yamtar

Aktif Üye
Adı
Murat güner
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Okuma trio rex 430 3 parça var zaten carbonitide dün sattım...çünkü carbonite bana çok sert geldi bende biraz daha hassas birşeyler arıyordum 3.60,3.90 arası o sinirle zaten karşıma bu çıktı aldım gitti...amacım belli başlı markalara bağlı kalmamaktı...bakın bu da var diyebilmek namınaydı benimki...

yamtar

Aktif Üye
Adı
Murat güner
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
ALLAH razı olsun....avınız bol olsun....