Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

mittchell örgü tavsiye ederim

Konu, 'Olta Malzemeleri ve Balık Avı Ekipman İncelemeleri' kısmında darkprince tarafından paylaşıldı.

1. darkprince

darkprince Aktif Üye

arkadaşlar mittchell örgü misinayı tavsiye ederim sizlere aslında uzun zamandan bu yana kullanmaktayız ben ve arkadaşlarım,gayette memnunuz 0.08 mm mitchell ile 9,5 kg lık akya yakaladı arkadaşımız sağlam uygun fiyatlı kaliteli 200 mt si 30 tl bir deneyin...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. scorpion26

scorpion26 Daimi Üye

Paylaşım için teşekkürler. Link verebilir misiniz?

4. darkprince

darkprince Aktif Üye

5. KalamA

KalamA Daimi Üye

MezarKabul bunu beğendi.
  6. MRwhite

MRwhite Aktif Üye

mittchell kullandım ama hiç mi hiç memnun kalmadım. mm kalınlık ölçüleri asla tutmuyor, atışlar daha yakına düşüyor, sürtünme ve kayganlık iyi değil. aldığıma pişman oldum.

daha sonra fiyat perfomans ürünü olarak gördüğüm bojine döndüm, fiyatı da makul. 10 üzerinden 8'i hak ediyor. bu arada berkleyi gördüm inceledim. o kadar paralara değmez. ama zenginsen problem yok ;)

7. SEMSS

SEMSS Aktif Üye

özür dilerim ama ya siz verilen linklerde ki misinaları incelemediniz yada farkında değilsiniz. Ya da reklam amaçlı olarak bu siteyi kullanıyorsunuz :( < ki bende oluşan izlenim budur>
    diğer linklerde ki misinalar 200-250 metrelik ölçülere sahip iken siz linkini vermiş olduğunuz ürünün 100 metre olduğunu ve 200 metre olduğunda o ürünlerden daha pahalı olduğunu göremiyormusunuz? daha uygun fiyatlı olduğunu nasıl iddia edebiliyorsunuz şaşıyorum ?
    özür dilerim ama eğer bu yorumları okuyan arkadaşlarımızı yönlendirme ve bilinçlendirme adına adına bu tür yorumlar yazılıyorsa daha dikkatli olunmasını rica ediyorum.
    kırıcı olmak gibi bir niyetim asla olmadı olamazda
    bu forumda birçok yorumda bir çok linkler verilmekte ve bu verilen linklerin yüzde doksanı bence tıklanıp açılmakta. ve hiçbir zaman neden bu linki koydun reklam mı yapıyorsun gibi bir izlenim oluşmadı hiç .
    zira amaç kişileirn kendi araştırmaları kendi deneyimleri sonucu seçimleridir saygı duyarım lakin şmdiye kadar tıkaldığım hiç bir linkte böyle tutarsızlığa denk gelmedim :(
    eğer seçtiğim kelimelerde gönül kırıcı rencide edici cümleler kurdu isem şimdiden özür dilerim ve sizden ricamdır bundan sonra lütfen daha duyarlı olalım. Saygılarımla

8. shadowpane

shadowpane Daimi Üye

arkadaşlar eleştiriye gerek yok,

dark nickli arkadaş tecrübelerini paylaşmış, çok kullanmamışta olabilir fikirlerinide söylemiş bence haksızlık ediyorsunuz,

bu ürünü bende kullandım ilk başlarda güzeldi fakat daha sonra deformasyon olmaya başladı,
    ölçüleri olması gerektiğinden daha kalın
    su tutma olayı var,
    kısa sürede tiftiklendi ve düğüm olduğunda direkt kopuyor.
    rengi kısa zaman içerisinde soluyor bakımını düzenli yapmak şart, fiyatına göre fena bir ip değildir. herkesin kullanıp tecrübe etmesi gerekiyor.

bende şuan kendoyu tavsiye ederim. fiyatına göre hakkını kesinlikle veriyor surf avcıların bence vazgeçilmezi olacak.

9. darkprince

darkprince Aktif Üye

arkadaşlar benim amacım uygun fiyatlı olması ve 200 metre oldugu için önerdim,hani 100 tl 150 tl örgü misinaya para vermesinler,buda işlerini görür demek istedim,alan var alamayan var herkesin bütcesi bir değil,bende hala diyorum ki alın kullanın bir kaç ay sizi rahatlıkla idare eder.

10. SEMSS

SEMSS Aktif Üye

amacım asla darkprince nickli arkadaşımızı eleştirmek yermek değildi hele hele forumu yorumları germek hiç değildi :(
    aksine şuan yorumu gözükmeyen kendi yorumumda alıntı yaptığım yorum üzerine yanlış yönlendirilmelerin önüne geçmesi gayesi ile yapılmış bir yorumdu.
    Elbette ki herkes kendisi için uygun olan misinayı kullanacaktır zaman içinde bütçeye göre en uygun en verimli misinayı bulacak ve tercihini bu yönde kullanacaktır.
    önerin için teşekkürlerimi sunuyorum ama bende kendo taraftarıyım zira ödediğim ücreti düşünerek beklediğimin üzerinde süre verim aldım alıyorum. Saygılarımla

MezarKabul bunu beğendi.