Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MOLLAKÖY TURNA ORG. 05-06 MAYISA ERTELENDİ

Konu, 'Duyurular' kısmında Faruk Usta tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Sevgili arkadaşlar
    organizasyonumuza son hız devam ediyoruz ,kimse karamsarlığa kapılmasın

Fakat avlak bölgemizden gelen haberlerin kamp ve konaklama imkanına izin vermemesinden dolayı ,organizasyonumuz 19-20 Mayısa ertelemek zorunda kaldık

Ayrıntılar şu şekilde; gecen sene kamp yaptığımız alan şu an sular altında ,haritada çizmiş olduğum yol sular altında ,son zamanlarda yağışların aşırı olması Sakarya nehrinde suyun yükselmesine neden olmuş.

Geçen hafta sulara kapılarak kaybolan bir çiftçi hala bulunamadı ,suların biraz daha azalmasını beklemekten başka bir çaremiz yok ,dolayısı ile org. tarihimizi değiştirmek zorunda kaldık ..yeni tarihimiz 19-20 Mayıs 2012 dir.

Bilgilerinize

Saygılarımla

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. drasty41

drasty41 Aktif Üye

sanırım aynı tarihte samaderinde turna yarışması var bu yer mollaköyde olabilir tam bilemiyorum ama

4. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Samader 1 Nisan da yarışma yapmadımı ?yanlış mı biliyorum acaba (Mehmet Ergül)
    Samader başkanı bende face de ekli yarışma yapıldı diye biliyorum ama yinede bir araştıralım :)

5. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Konuyu okuyanlar okumayanlara bilgi versin arkadaşlar ,kimse bu hafta sonu gitmesin

6. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

Samader org. 1-4-2012 de gerçekleşmiş ,bilginize

7. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Onlar nasıl yapmışlar peki:rolleyes:

8. Faruk Usta

Faruk Usta Daimi Üye

O tarihte yağış oranı azdır ,son 15 günde fazlası ile yağmur yağmış bu göl sakarya nehrinin yanı göle akıntı veren de sakaryanın suyu zamanında kum çıkartmak için oluşan çukurlar suyla dolarak gölet haline gelmiş zaten gideceğimiz yerdeki yolda Sakarya nehrine paralel ,bu hafta giden arkadaşım (Aytaç) eşi oralı olduğu için 15 günde bir gider ,sağ olsun kırmadı beni gidip kontrol etti ,geçen seneki org. da o da bizim ile beraberdi ,nere de kaldığımızı çok iyi biliyor araba ile gitmenin imkanı yok dedi ona istinaden erteledik ,hiç haberimiz olmasa, gidip orada hayal kırıklığı yaşamamız ,daha kötü olacaktı ..

9. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

haklısın hayırlısı olsun.Bekleyeceğiz mecbur.

10. K.UGURKOLCAK

K.UGURKOLCAK Yeni Üye

Arkadaşlar siteye bir duyuru yapmak için girdim faruk usta nicki arkadaşın yazdıklarını gördükçe şok oluyorum :) biz organizasyon yaptım arkadaşım 1nisan turna yasagının kalktıgı tarih bizim yarışmamız 19-20 mayıs 2012 tarihinde konu başlıgını görunce 1.şoku yaşadım devamını okuyunca şoklar arttı :) bizim yaptıgımz yarışma degil sadece organizasyonu asıl yarışmamız yani bu sene 5.ıncısını düzenliyecegimiz olan yarışma 19-20 mayıs 2012'dir diger acacagım konudada mehmet ergül denilen kişiyle ilgili haber yapıyorum samader'in başkanı degildir kendisi hatta üyeside degildir.yani sizin facebook adresinizde ekliyse size yalan söylemektedir SAMADER'İn başkanı Semih KOLÇAK'Tır bende ogluyum ve bilgilendirme için tüm forum sitelere haber atıyorum hatta 1-2 güne kadar yarışma afişimizide atacagım tüm sitelere gerekli bilgi için 05073701085 telefon numaram iletişime geçerseniz gecen sene yarışmamıza geldiyseniz muhtemelen sizle tanışmış görüşmüşüzdür faruk bey sizden geri dönüş bekliyorum saygılar görüşmek üzere.

11. rascal54

rascal54 Yeni Üye

Resimde de görüldüğü gibi sadece TURNAYA MERHABA ORG. yapıldı.

Samader in yarışma tarihi, 5 nci Ulusal Turna Balığı Tutma Yarışması 19-20 Mayıs 2012 tarihinde mollaköy göletlerinde yapılacaktır.

Tüm balıkçı dostlarımızı bekliyoruz...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.