Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Motor Ve Kamış Önerisi için Yardım

Konu, 'Olta Takımları ve Olta Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında fishman_13 tarafından paylaşıldı.

1. fishman_13

fishman_13 Yeni Üye

İyi günler sitedeki yazıları takip etmeye çalışıyorum hepsi güzel bilgiler ancak çoğu kişi İstanbul ve çevresi için konuşuyor. Ben Trabzon ve çevresinde balıkçılığa bir kaç gün önce başladım çok kötü bir olta takımına sahibim yeni bir olta takımı almak istiyorum 200 tl kadar bütçem var neler önerebilirsiniz. Daha yeni olduğum için pek marka ve modellerden anlamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BİROL

BİROL Daimi Üye

Orada ne tür balıklar tutuyorsunuz.
    Kıyı avcılığı yapacağınızı farzedersek sanırım 390 surf kamışı ve orta sınıf bir makina yeterlidir.
    KAmış olarak 150 atarlı olan yeterlidir oralar için.Makina için ise okumanın güzel makinaları var.

4. Sökeli

Sökeli Aktif Üye

Arkadaşım siteleri takip ettiginde hep satılık ilanları görürsün bunlar genelde bilinçsizce yapılan alımlardan kaynaklanır, bu işin sonu yok ucuz birşey alayım dersen illede arkası gelir iyi birşey dersen iyi adı altında uçuk rakamlar karşına gelir dersinki bu takımlar kendisimi balık yakalıyor yapabilecegin en iyi şey siteyi gezmen takımlarla ilgili bilgi edinmen daha sonra karar vermen olacaktır, orta sınıf bir takım kurmak en iyisidir.