Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

MOTOROLA EM30 cep telefonu 149 lira.

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında TEKNOTURK tarafından paylaşıldı.

1. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. murat68

murat68 Yeni Üye

Bir önceki kampanyadan Z6 Motorola almıştım. Oda indirimliydi ama kısmetsizlikmidir nedir? Tam 4 aydır servise gidip geliyor, halen çözemediler; daha doğrusu ürünün arızalı olduğuna inandıramadım teknik ekibi. Malesef Darty sattığı ürünün arkasında durmuyor. Hele de Motorola ürünleri Genpa ile anlaşmalı hizmet almak oldukça güç. Ama dediğim gibi umarım bu benim şanssızlığımdır. Zira kimseyi kötü hizmet etmekle suçlamak istemem.

4. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Almış olduğunuzun sorun çıkarması hakikaten can sıkıcı. Bir Nokia kadar kaliteli değil Motorola telefonlar bildiğim kadarıyla ama bu şekilde fiyat avantajlarıyla sahip olunabilecek, bir de sorunsuz çıkarsa sevindirebilecek telefonlar.

Belki biliyorsunuzdur ama yine de yazayım. Tüketici haklarına göre telefonunuz aynı arıza sebebiyle 3 kere serviste işlem görürse yenisi ya da muadili bir telefonla değiştirilmek zorunda. Sanırım 30 günden fazla süren servis işlemleri için ise size yedek bir telefon vermeliler geçici olarak.

Her tamire verdiğinizde, işlemlerin yazılı olduğu belgeyi alın ve herşey işlenmiş olsun.

Darty'nin davranışları konusunda pek bir bilgim yok müşteri memnuniyeti konusunda. Büyük stoklu kampanyalarla, stok eritiyorlar ve satıştan sonra kullanıcı marka servisleriyle muhattap kalıyor.

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Antalyalı dostlarımız size bu kampanya sadece antalyamagazasında varmış ürün maalesef baska şehirlerde yok antalyalı olupta alıp bana kargolayacak kimse yokmuuuu.Darty müşt. hizm. ile görüstüm kargo yapmıyorlar.

6. murat68

murat68 Yeni Üye

Aslına bakarsanız Darty'nin müşteri temsilcisi de bana tüketici hakem heyetine gitmemi önermişti. 5. defa aynı arıza dolayısıyla servise -mağazaya bıraktım git gel astarı yüzünü geçti. İşin ilginç tarafı yetkli servis arıza göremiyor. Bu sebeple de değişim yapılamıyor. (Problem kendi sd kartımla ve telefondaki mp3 formatındaki müzik seslerinin saniyenin yaklaşık 1/10' kadar ağır çalması, dolayısıyla telefon çaldığında (afedersiniz) ayı homurtusu gibi bir ses çıkarması idi.) M.T.'leri önce bu sesin normal olmadığı konusunda zor ikna ettim, ancak yetkili servisi ikna edemdim.
    Tüketici hakem heyetine de gittim 2 kere ama tamir edileceği konusunda; bu sefer olmuştur kanaatiyle servis formlarını da iade ettiğim için işlem başlatamadım. Şu anda telefonu titreşimle kullanıyorum neredeyse. Ama dediğim gibi umarım benim kısmetsızliğim olsun. Selamlar.