Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Muğla civarında tekneyle balık avı için....

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında flairtender48 tarafından paylaşıldı.

1. flairtender48

flairtender48 Yeni Üye

mugla civarında tekneden balık avlamak için bildiğiniz günlük balık avı turları var mı? bu turlardan haberdar edebilirmisiniz? şimdiden rastgele....

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. murat48

murat48 Aktif Üye

Muğla civarı malumunuz çok geniş bir kapsam . Bodrum tarafı derseniz Güvercinlik, Güllük te var. Bende telefonları da var. Muğla'ya en yakın deniz Akyaka'da. Ama orada 3-5 kafadar ancak tekne kiralayabilirsiniz. Geçen yıla kadar tekne turu yoktu. Fethiye ve Marmariste de tekne turları yapılıyor.

4. löngöz

löngöz Daimi Üye

akyakada bulabilirsiniz,,balıkçı koop. binasından araştırın
    hatta ben size 1-2 isim vereyim menekşe gezi teknesi
    gezi tek= ufuk (tekne sahibi)
    fakat balık genelde mercan çok açıkta (2.5 saat yol) olduğu için gitmek zor olabilir,,yakın bölgelerde çok keyifli av olacağını sanmıyorum...:)
    birde akyaka köy meydanında olta ve yem satıcısı "akvaryum balık malz." sahibi Şahin arkadaşım size yardımcı olabilir...:)

5. flairtender48

flairtender48 Yeni Üye

abi yardımın için teşekkür ederim.ben de Akyaka yakınındayım.çok iyi oldu bu.

6. Mert Yılmaz

Mert Yılmaz Daimi Üye

Bülent bey ve Murat bey, bana da çok faydası oldu
    :)
    Bundan 3 yıl önce annemle gelmiştik akyaka ya daha doğrusu ege ye bayıldı fakat sahil kesimi üst kısımlardan daha sıcak olduğundan Ula'dan bir yer aldık ev yaptırdık.Kendisi şu an orada yaşıyor ev yeni bitti bu yıl tadını ve avını çıkaracağım inşallah.Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere.

7. kemalbalim

kemalbalim Yeni Üye

bülent bey ben denizlideyim çalıştığım okuldaki öğretmen arkadaşlarla birlikte 16 aralıkta bir tekneyle açılıp balığa gitmek istiyoruz 6-7 kişi kadar varız çoğumuz ilk defa deneyecek şansını ama birkaçımız deneyimli nereyi önerirsiniz ne yapalım nereye gidelim bana acil bilgi aktarırmısınız selamlar
    cep: 0 554 584 85 83

8. kemalbalim

kemalbalim Yeni Üye

yokmu yardımc olabilecek bir arkadaş

9. koraykaran

koraykaran Yeni Üye

kemal arkadasım bodrum turgutreıs tarafında su aralar ıyı balık cıktıgını bılıyorum o tarafları deneyebılırsınz. sadece sızı goturecek bır teknede kıralıyabılrsınız.

10. kemalbalim

kemalbalim Yeni Üye

koray hocam biz boduma da gideriz çok dert değil fakat işte tanıdığımız olmadığı için tekne nasıl kiralarız onu bilmiyoruz o konuda bize bir iletişim numarası falan lazım

11. Murat Sağlam

Murat Sağlam Üye

Kemal bey özelden mesaj gönderdim size Fethiye'de balığa çıktığım arkadaşın numarasını, iletişim kurarsınız. Rastgelsin....