Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Muğla civarında tekneyle balık avı için....

flairtender48

Yeni Üye
Adı
hasan kulekci
mugla civarında tekneden balık avlamak için bildiğiniz günlük balık avı turları var mı? bu turlardan haberdar edebilirmisiniz? şimdiden rastgele....

murat48

Aktif Üye
Adı
murat
Muğla civarı malumunuz çok geniş bir kapsam . Bodrum tarafı derseniz Güvercinlik, Güllük te var. Bende telefonları da var. Muğla'ya en yakın deniz Akyaka'da. Ama orada 3-5 kafadar ancak tekne kiralayabilirsiniz. Geçen yıla kadar tekne turu yoktu. Fethiye ve Marmariste de tekne turları yapılıyor.

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
akyakada bulabilirsiniz,,balıkçı koop. binasından araştırın
hatta ben size 1-2 isim vereyim menekşe gezi teknesi
gezi tek= ufuk (tekne sahibi)
fakat balık genelde mercan çok açıkta (2.5 saat yol) olduğu için gitmek zor olabilir,,yakın bölgelerde çok keyifli av olacağını sanmıyorum...:)
birde akyaka köy meydanında olta ve yem satıcısı "akvaryum balık malz." sahibi Şahin arkadaşım size yardımcı olabilir...:)

flairtender48

Yeni Üye
Adı
hasan kulekci
abi yardımın için teşekkür ederim.ben de Akyaka yakınındayım.çok iyi oldu bu.

Mert Yılmaz

Daimi Üye
Adı
Mert Yılmaz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Bülent bey ve Murat bey, bana da çok faydası oldu
:)
Bundan 3 yıl önce annemle gelmiştik akyaka ya daha doğrusu ege ye bayıldı fakat sahil kesimi üst kısımlardan daha sıcak olduğundan Ula'dan bir yer aldık ev yaptırdık.Kendisi şu an orada yaşıyor ev yeni bitti bu yıl tadını ve avını çıkaracağım inşallah.Yeni paylaşımlarda görüşmek üzere.

kemalbalim

Yeni Üye
bülent bey ben denizlideyim çalıştığım okuldaki öğretmen arkadaşlarla birlikte 16 aralıkta bir tekneyle açılıp balığa gitmek istiyoruz 6-7 kişi kadar varız çoğumuz ilk defa deneyecek şansını ama birkaçımız deneyimli nereyi önerirsiniz ne yapalım nereye gidelim bana acil bilgi aktarırmısınız selamlar
cep: 0 554 584 85 83

koraykaran

Yeni Üye
kemal arkadasım bodrum turgutreıs tarafında su aralar ıyı balık cıktıgını bılıyorum o tarafları deneyebılırsınz. sadece sızı goturecek bır teknede kıralıyabılrsınız.

kemalbalim

Yeni Üye
koray hocam biz boduma da gideriz çok dert değil fakat işte tanıdığımız olmadığı için tekne nasıl kiralarız onu bilmiyoruz o konuda bize bir iletişim numarası falan lazım

Kemal bey özelden mesaj gönderdim size Fethiye'de balığa çıktığım arkadaşın numarasını, iletişim kurarsınız. Rastgelsin....