Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Muğla Ortaca Hakkında Bilgi istiyorum

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında mesken tarafından paylaşıldı.

1. mesken

mesken Yeni Üye

arkadaslar ben siteye yeni üye oldum yakın zamanda muğla ortaca ya tatile geleceğim geleceğim bana av meraları hakkında ve yem hakkında bilgi verirseniz çok teşekkür ederim herkese bol şans

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. mesken

mesken Yeni Üye

kimse yok mu arkadaşlar muğla da av yeri hakkında bilgi verebilecek

4. löngöz

löngöz Daimi Üye

ortacanın deniz kıyısında olmadığını biliyorsundur sanırım,,sarıgerme,dalyan 10-15 km uzaklıkda kıyılardır,,araba varsa fethiye,ekincik,gidebileceğin yerlerdir,,
    o bölgede genelde teke kullanılır,,gittiğin yerdeki olta malzemaleri satıcılarına danışabilirsin....:)

5. s.yılmaz

s.yılmaz Yeni Üye

Tekne ile lapa veya mercan yakalama şansınız var dere ağızlarında kefal var(özellikle dalyanda)yalnız balığın kıyılamadığı ,havaların soğuk gittiğini söylüyorlardı.

6. mesken

mesken Yeni Üye

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için dalyan ve sarıgerme civarında avlanacagım ayrıca haziran ayında kıyıdan cıpura yapar mı

7. m1976k

m1976k Aktif Üye

Haziran ayında iz tuzu pilajında plajın sonuna doğru dut ağaçları var onun tam karşısında yapabilir fakat zemini kayalıktır o noktanın kurşunun takılma olasılığı yüksek ona göre takım hazırla....