Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

MUHABBET ODASI

necmi fidan

Aktif Üye
Adı
Necmi Fidan
Şimdi balıktan geldim.Çok üşüdüm bu kadar yeter dedim..:D:D:D

Balığa gideceklere rastgele..:)

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
Şimdi balıktan geldim.Çok üşüdüm bu kadar yeter dedim..:D:D:D

Balığa gideceklere rastgele..:)
tebliğe uymuyor küçükler var :p bizim buralarda ben küçükken güzel pisi yapardı ne olduysa kayboldu bu balık onun yerini kalkan aldı. özledim necmi abi o pisileri

necmi fidan

Aktif Üye
Adı
Necmi Fidan
tebliğe uymuyor küçükler var :p bizim buralarda ben küçükken güzel pisi yapardı ne olduysa kayboldu bu balık onun yerini kalkan aldı. özledim necmi abi o pisileri
Kalkan olan yerde piside olur..Geçen yıl bayağı pisi ve kalkan yakaladım ama kalkanlar küçüktü..Çok saldım..Yalnız pisiler bayağı iyidi..İnşallah yakalarsın..:)

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
Kalkan olan yerde piside olur..Geçen yıl bayağı pisi ve kalkan yakaladım ama kalkanlar küçüktü..Çok saldım..Yalnız pisiler bayağı iyidi..İnşallah yakalarsın..:)
ne tarafta aldınız pisileri, biga'dan olduğunuzu biliyorum. en sevdiğim avdır yemli dip. kırlangıç, pisi, kalkan. yatır oltayı tak zili bekle, diğer oltaylada yandan zargana ispari mırmır artık ne varsa :)

Adı
Suat
Necmi ağabeyin ayakkabı numarası 42 den küçük değil sanırım. Eğer öyle ise yapılan pisi avı limitlerine 2/2 tebliğdeki %5 toleransta eklenince, perspektif açısına ve mesafesine bakılınca av uygun görünüyor. Elindeki banax3000 makinenin sarma koluda bu perspektifi yakalıyor.

Yani, burdan öyle görünüyor.

Yahu Bismillah, yeni üye oldum karşıma tartışma konusu çıktı :D

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Yıllık izni bugün itibariyle biten benden rapor mapor yok.
Eh o zaman söylenecek tek şey ;
Kamışlar kınlarına geri konsun,makinalar yıkansın, iğneler temizlensin.
Zaman çalışma zamanıdır ve birdahaki haftasonuna daha çok var...
:harika: