Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satılık Muhtelif Kaliteli Markalarda Satılık Sıfır Ve Ikinci El Sahteler

laplace2006

Aktif Üye
Adı
Ünal
Merhabalar,
Çalıştığım şirket Konya'ya taşındığı için spin avını bırakıyorum, elimdeki tüm sahteleri satılığa çıkardım, sıfır ve ikinci el sahtelerdir. İkinci el olanlar dahi çalışacak formdadır. Bitik sahteler değildir. Mümkün olduğunca setleri uygun fiyattan yazdığımı düşünüyorum, setler bozulmayacaktır. Set başlıklarına markalarını yazmaya çalıştım, eksik yazdığım olabilir, tüm sahteler resimlerde görüldüğü gibidir. İsteyene setler hk detay verilir.

Tüm setler 100 TL'dir. Kargo alıcıdan. Sadece kalan setleri bıraktım, satılan setleri sildim konudan.

7.set (Kendo Seabass 170, Daiwa Shoreline SL 17 FG, Daiwa Shoreline SL 14 (Bu sahte 1 kere kullanılmıştır, bulunmayan renk))

9.set (Duo Tide Minnow 170, Seaspin Momotti 170, Herakles Rave 175, Seaspin Momotti 170, az kullanılmış sahteler)

11.set (Muhtelif su üstü sahteler, sırasıyla el yapımı 2 adet, orjinal GESler 4 adet,yine bir el yapımı levrek sahtesi, muhtelif marka su üstü, rover98 ve son sıradaki DUEL marka sahte)

18.set (Sırasıyla markaları Duel Lipples Minnow 120 2 adet, Shimano Flatshoot 115, 2 adet maxrap 130, pelican 120,japanese , duo 125 (baya kullanılmıştır duo, diğer sahtelerde kullanılmış olup balık almışlığı var, genel olarak formları iyidir.)

Son düzenleme:

hiuzun

Yeni Üye
Adı
h.ibrahim
Iyi geceler 4.seti almak istiyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hiuzun

Yeni Üye
Adı
h.ibrahim
17.setide almak istiyorum.Ozelden yazdim