Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

narlı rapor..dikkat lütfen!!!

Konu, 'Balık Avı ile İlgili Fotoğraflı Av Hikayeleri' kısmında materks tarafından paylaşıldı.

1. materks

materks Yeni Üye

dün akşam arkadaşımla beraber havanın poyraz oluşu nedeniyle ruzgarı arkamıza alırız niyetiyle narlı merasına konakladık.oltalarımız da pek tıklamalar yoktu.tabii biz havaya suya bahaneler takılıyoruz.az ilerimizde olan bi gruptan sesler yukseldi.
    -kocaman buyuk bir balık.. falan diye ışık falan tuttuk ben olmaz buyuk balık oyle kendini kayalarda göstermez filan dedim.sonra o arkadaşlar geçenlerde de ayaklı bişeyler gördük çok korktuk dediler.bi yerde okudum ama hatırlamıyorum tam olarak kunduz sincap fare karışımı bişey olduğunu...söyledim neyse konu kapandı o arkadaşlar gece olmadan ayrıldılar..
    --ilerleyen saatler de şıpşıp diye tabir ettiğimiz oltamı kontrol için eğildiğim de kayanın altına doğru uzun inceye doru bi kuyruk gördüm irkildim.hemen arkadaşa bağırdım gel bak diye kuyruğunu oda gördü derken hayvan döndü sudan kafasını çıkarıp baktı.. :eek: ben şaşkın o şaşkın sincaba benzer bi yaratık.ardından daldı gitti biz karanlıkta ürkek ürkek biraz geriledik..kaya diplerini talan ediyor...bu hayvan hakkında bilgi sahibiyseniz lütfen bilgilendirin...
    sözü uzattığım için kusura bakmayın..zannedersem artık karagöz ve eşkina avlak bölgemiz kötü durumda bu hayvanın balık yediğini düşünüyorum.son zamanlarda pek iyi raporlar gelmiyordu da. saygıyla sevgiyle esen kalın...

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. muhsin5791

muhsin5791 Aktif Üye

su samuru var , kıyılarımız da.

hızır şeref gültekin bunu beğendi.
  4. davids

davids Aktif Üye

Su samurudur büyük ihtimal.yada denize kedi girmiştir

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Coşkun meray

Coşkun meray Aktif Üye

İzmit körfezinde bile mevcut :)

6. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

7. Mert Parlak

Mert Parlak Üye

Bizde kıyılarımızda tanıştık kendileriyle av esnasında ilk arkadaşım görmüştü aramızda geçen kısa konuşma aynen şu

a:mert fokmu bu :)
    b:hani nerde yok beya su samuru ( gayet sakin bir şekilde )
    b:sepeti al sepeti :) ( jeton sonradan düştü )

8. night fisher

night fisher Aktif Üye

Hergün yüzlerce avcı avlanıyor o meradaHergece voli yapılıyor,üç gün sonra gırgırların gadrine uğrar,günde üç defa çevrilir,bunlarla balık bitmiyor, şimdi suçlu tespit edildi,garibim samur merayı katlediyor.İKİ GÜNDE TEPELERLER ONU ARTIK....

9. materks

materks Yeni Üye

_bilgi veren dostlara saygılarımı sunarım.teşekkür ederim.su samuru olduğunda karar kılındı.sansargillerden falan mı dedik kunduz porsuk gibi doğrusunu da öğrenmiş olduk.tabii ki hayvana zarar verecek bir kişiliğe sahip değilim sadece o ortamda yuvaların bozulacagına etkisinin olacağına üzülüyorum.