Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

NASIL BİR TEKNE ALMALIYIM

ta8n

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba. Eşim ve ben bir tekne almayı düşündük. YAz aylarında denize açılıp yüzmek ve balık tutmak amacımız. Nasıl bir tekne almamı tavsiye edersiniz. Ayrıca tekne konularında çok bilgim olmadığım için alım satım ve ruhsat çıkartma konuları zorlu bir süreçmidir. Birde nereden satın alabiliriz. Kolay gelsin.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Hoş geldin Ta8n!

Tekneyi nerede kullanmak istiyorsun?

süheyl

Daimi Üye
Adı
süheyl
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Kullanım mikrarınız önemli sadece yaz boyunca olacaksa ve tekneyi nerede muhafaza edeceksiniz bunlarıda göz önüne almanız lazım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ta8n

Yeni Üye
Kullanım mikrarınız önemli sadece yaz boyunca olacaksa ve tekneyi nerede muhafaza edeceksiniz bunlarıda göz önüne almanız lazım

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Merhaba..
Tekneler hakkında çok bilgimiz yok aslında. İçinde iki kişinin yaşayacağı birşey de düşünebiliriz yaz ve kış için. Zorluk çekmeyeceğimiz güzel uygun birşey olsun istiyoruz. Konu hakkında bilgi verebilirseniz memnun olurum. İyi günler.

süheyl

Daimi Üye
Adı
süheyl
Kan Grubu
B Rh Pozitif
ben kendim yeni bir tekne siparişi verdim kendimize yetecek kadar 4,60m 30 hp motoru olan yerliyurt bir tekne sağolsun murat bey baya iyi ilgilendi eksiklerimiz varsa onları iletti içimizdeki tekneyi anlattık oda bize ona göre yardımcı oldu

ta8n

Yeni Üye
ben kendim yeni bir tekne siparişi verdim kendimize yetecek kadar 4,60m 30 hp motoru olan yerliyurt bir tekne sağolsun murat bey baya iyi ilgilendi eksiklerimiz varsa onları iletti içimizdeki tekneyi anlattık oda bize ona göre yardımcı oldu
Süheyl bey teşekkürler. Araştırıp bizim için en iyisini alırız inşallah. İyi günler.

oktay16

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Oktay GEZEK
Arkadaşlar merhaba. Eşim ve ben bir tekne almayı düşündük. YAz aylarında denize açılıp yüzmek ve balık tutmak amacımız. Nasıl bir tekne almamı tavsiye edersiniz. Ayrıca tekne konularında çok bilgim olmadığım için alım satım ve ruhsat çıkartma konuları zorlu bir süreçmidir. Birde nereden satın alabiliriz. Kolay gelsin.

Hoşgeldiniz keyifli paylaşımlar:)

Yeni tekne alacaksanız Yerli yurt kalitesi tartışılmaz, bu konuda bilgili ve müşteri memnuniyeti açısından hassaslir. İnternet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Bildiğim kadarı ile her şehir'e nakliye yapıyorlar. Şimdiden hayırlı olsun. Aldığınız tekneyi görmek isteriz :)

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Merhaba..
Tekneler hakkında çok bilgimiz yok aslında. İçinde iki kişinin yaşayacağı birşey de düşünebiliriz yaz ve kış için. Zorluk çekmeyeceğimiz güzel uygun birşey olsun istiyoruz. Konu hakkında bilgi verebilirseniz memnun olurum. İyi günler.
Bu konuda seçenekler o kadar çok ki..

Kullanılan malzeme, teknenin boyu, kamarası olup olmaması, kamaranın durumu, motorun hacmi vs vs..

Sadece basit balıkçılık için mi, keyif teknesi mi diye incelemek lazım öncelikle..