Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Nedir bu hırsızlardan çektiğimiz

Konu, 'Duyurular' kısmında kurcu tarafından paylaşıldı.

1. kurcu

kurcu Üye

:( İnsanın basına gelmeyince bunu anlamıyor,hafta sonu her zaman ki gıbi yazlık da tekne ile balığa cıkacaktım , biraz yem ( kurt ) toplamak için dereye gıttım alet edavat ları tasıyamadığım için araba ıle gıttım yemi topladım geldiğimde arabanın camını patlamış olduğunu gördüm.
    Hüzünlü son çala çala balık çantamı almış kamışlar duruyor yıkıldım tamda balığa çıkacağım zaman zarar büyük cam ve çanta:400 tl

İşin yoksa tekrar çanta yap :mad:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. karam

karam Üye

çok gecmiş olsun serdar kardeş

4. MERCURY90

MERCURY90 Aktif Üye

yuh be, ayıp be arkadaşım, nedir bu insanları hırsızlığa iten sebepler bilmiyorum

5. lost_zombie

lost_zombie Daimi Üye

Tek kelimeyle başına gelmeyen bilmiyor, benzerini yaşamış biri olarak birtek şey söylüyorum,ki bunu kesseler söyletemezler bana başka birşey için, çoluklarından çocuklarından çıksın inşallah her bir zerresine kadar.Bu soysuzlar emeğimizi ve maddiyatıylada maneviyatıylada külfetli olan ve sahibi oldugumuz her şeyimizi alıyorlar ve kerizler çalışşın, ben kırarım, dökerim, çalarım mantığındalar.

Allah belalarını versin diyecek birşey yok.

Bu kadar ciddi bir suç adi suç kavramına giriyor birde işin tuhafı şimdi bir sürü yanlış anlayan olacak ama yapacak bişey yok, bunlardan ikitane üç tanesini çatır çatır keseceksin yada asacaksın ve ibret olsun diye meydanda yapacaksın :rolleyes: çok ciddiyim bu konuda . Adam senin birikimlerinle yaptığın, tabiri caizse kıçın çıkıyor çalışarak ve bütçenden önemli sayılacak bir miktarı hobine ayırıyorsun ve bu soysuz gelip hiçbir emek sarfetmeden onu alıyor sahipleniyor.Bu sadece hobi değil her türlü kazancımızla ilgili olarak karakola gittimi vatanaş oluyor soysuz.
    Eğer yakalayıp sen götürürsen daha traji komik bir durum çıkıyor karşına; biz neciyiz kardeşim diyor acar Türk zabiti.Heleke kazayla elin kayarda bu soysuzu benzetirsen karakolda sana diyorki bu bey senden davacı olsa ondan çok ceza alırsın. durum budur ve yazıktır günahtır emegimize.saygılar geçmiş olsun tekrar.

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Geçmiş olsun Serdar
    Araç camı da önemli tabii de emek ve bilgi oluşturulmuş çantanın çalınması daha da kötü.
    Üstelik çalan adam için belki de hiçbirşey ifade etmeyecek malzemeler ama senin yeine koyman için bırak maddi kısmını kimbilir ne kadar zaman geçecek.
    Zamanın da çok daha kötüsü geldi kayınbiraderimle benim başıma.
    Komple arabayı çaldılar ve tek bir balık av malzememiz kalmadı. Herşey arabadaydı. Araba 2 gün sonra terkedilmiş olarak bulundu ama malzemelerin yerinde yeller esiyordu.
    Ne yazık ki yakalansalar bile tutuksuz yargılanmak üzere salınıp yeni canlar yakması bekleniyor..
    Tekrar geçmiş olsun

7. Seddülbahir

Seddülbahir Aktif Üye

Düşünmek bile istemem,
    Geçmiş olsun...
    Giden bilgi ve takım donanımına çok yanar insan.

8. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Geçmiş olsun Serdar.

9. kurcu

kurcu Üye

Herkeze teşekkürler halen içim yanıyor,kamışları almamış demekki işi olmuyor balıkla çantada başka bırsey var dıye almış buyuk ihtimal
    cevreyı aradım belkı atmışlardır dıye ama yok yok

10. MeteorTR

MeteorTR Üye

Geçmiş olsun abi

11. Selahattin

Selahattin Moderatör Yönetici

Geçmiş olsun abi vallahi çok yazık nasıl bir zihniyetle yapabiliyorlar anlayamıyorum Allah korkusu olmayan insandan korkmak lazım:(