Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

nedir bu ttnet kampanyası

Konu, 'Sohbet' kısmında hızır şeref gültekin tarafından paylaşıldı.

1. hızır şeref gültekin

hızır şeref gültekin Daimi Üye

abilerim arkadaşlarım sizlerden çok uzun süredir uzak kaldım bu ara işim dolayısı ile uzaklara taşındığım için artık evime bir pc daha girmesi gerektiğine ihtiyaç duydum ttnet kampanyasındaki iki pc aklıma takıldı acaba dell inspiron 15r ve de exper diamond dx99a bunlardan hangisi daha iyidir biraz da oyun oynuyorum call of daty 6 mwf yi çalıştırabilir mi ? bunun la ilgili bir çok forum okudum ama onlar kendi aralarında sidik yarışındalar bize faydaları yok ne dersiniz tekno erkan buralarda mı :)

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. hızır şeref gültekin

:confused::rolleyes::confused:
    yokmu bir fikir

4. TEKNOTURK

TEKNOTURK Aktif Üye

Şu an cepten giriyorum, makineleri araştırmış değilim fakat bu iki marka hakkında deneyimlerimi aktarayım.

Exper, Ülker'e ait. Fason bilgisayar ürettiriyor bu marka altında. Üniversiteler gibi devlet kurumlarında ihale almada oldukça(!) başarılılar. Hiç tavsiye edilen bir marka değildir forumlarda. Toplama bilgisayar'in markalısı yani.

Dell ise düşmanıma tavsiye etmek isteyebileceğim bir marka. Sorun çıkarması ile ilgili çok yayılan çizilen olmasının yanında, bir arkadaşımın yaşadığı sorunu çok iyi biliyorum.

Vatan bilgisayardan alınan bir dell laptop servise verildi ve kullanıcı hatası diye kabul edilmek istenmedi. Yetkili servisi Koyuncu Elektronik çalışanı, arkadaşımı eğer isterse bilgisayarı garanti dışına çıkarabileceği ile tehdit etmişti.
    Sonra yaptığı artistligi fazlasıyla yutturup işimizi halletmiş ve yerine Lenovo bilgisayar ile değiştirmiştik.

Bunlar sadece birer örnek. Çevremde kimseye tavsiye etmedigim gibi, dell almak isteyen iki yakınımı da caydırdım.

Yine deneyimlerimden şunu da ekleyeyim. TTNET öpmeyeceği yanağı güldürmez. :)

5. hızır şeref gültekin

anlaşıldı erkanım sağolasın zaten senin yorumlarını beklemiştim
    aslında pc den hiç bir fikrim olmadığı için seni daha öncelerde de rahatsız etmiştim ama taksitlendirmesi çok uygun geldi :D ondan sorim dedim

6. agartan

agartan Moderatör Yönetici

Şimdi ben de kontrol ettim kampanya sayfasını.
    İşlemciler eski teknoloji

7. BOĞAZIN EFENDİSİ

BOĞAZIN EFENDİSİ Aktif Üye

Türkiye deki internet bes para etmez online oyunlarda pinglerimiz cok kotu...

8. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Zaten bu kampanya pc leri genelde tırt oluyor. Uzak durmakta fayda var.

9. freefish

freefish Aktif Üye

vaala kardeş bende senin uygun olsun işimiz görsün diye böyle kampanyaları çok düşünmüştüm, sonuçta içinde kampanya ile verilen herşey (altın dahi) bence işe yararlığı az olan şeylerdir. Ben derimki 3 kuruş fazla ver güncel teknolojili bir pc al derim.

10. hızır şeref gültekin

çok teşekkürler demek ki sakıncalı internet ttnet ttnet :):):):)