Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

nokta atışı levrek - silivri

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
Hüseyin tebrik ederim kardeşim. Gayet güzel balık.Umarım iş müracaatında olumlu sonuçlanır. Afiyet olsun. RAsgele.
teşekkür ederim ozan abi, daha güzelleri sizede nasip olsun.

tebrikler şansınız daim olsun.
sağolun.

Güzel balık tebrik ederim. Bende geçen cumartesi aldım bir tane rapala ile hava müsade etseydi farklı olabilirdi. Devamını dilerim rastgele.
teşşekkürler furkan kardeş. uğraşınca illaki karşılık alınıyor denizden.

Tebrikler Hüseyin
Çok güzel bir levek
Afiyet olsun
teşekkürler şeref abi.

Tebrikler Hüseyin harika bir levrek afiyet olsun
sağol enis, darısı başınıza.

Tebrikler çok güzel bir av ve çok güzel bir levrek :)
teşekkürler cem abi :)

tebrikler Hüseyin,
çok başarılı bir av olmuş, seninde dediğin gibi tecrübe olmadan zor oluyor bazı şeyler, 2 mt yükseklikten balığı almak gerçekten tecrübe işi. tekrar tebrik ediyrum seni bol şans.....
teşekkürler, tecrübede bir yere kadar kaçırsam çok üzülürdüm ama o an yapmam gerekeni yaptım çaresizlik insana herşeyi yaptırıyor.

Tebrikler güzel av , levrek bayağı iri gözüküyor boyuna göre içinden neler çıktı...
teşekkür ederim. bende midesinde neler var diye merak ettim ve fotoğrafladıktan sonra pullarını kazıyıp içini açtım. gördüğüm manzara beni çok üzdü balık dişiymiş ve havyarlıymış keşke dedim yakalanmasaydın be güzel kızım :( midesi boştu yavru balık yada olmadı teke çıkar diye beklemiştim ama yoktu birşey. önceki tuttuklarımdan irili ufaklı teke çıkmıştı birkaç tane.

Tebrik ederim,nefis bir levrek.Şansınız daim olsun.:)
Gelen raporlara bakılırsa bu sene Levrek bol olacak.Keyifli avlar yapacağız inşallah:)
teşekkürler erdal abi. bizim burada varsa ne kadar liman varsa marmarada o limanlardada derin ve sessiz noktalarda bu balığın olduğunu tahmin ediyorum, saatini yakalayıp canlı teke kullanıncada sonuç alınabiliyor.

Tebrik ederim , paşa hiç de fena değil. Devamını dilerim.
teşekkürler abi.

Tebrikler hüseyin ,böyle kuzular çagırırda gidilmezmi kardeşim...sen çagır ben kepçeyi alır gelirim..:):)
teşekkürler orhan abi. o kuzulara can feda :D

çok güzel bir av. inş daha iyileri yakalamak nasip olur. =)
teşekkürler aliço, bu abini iyi takip et, tüyolarını kap. en sevdiğim konu sizin gibi gençlere bu güzelliği aşılayabilmek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mberkay

Aktif Üye
Adı
Muhammet Berkay ÖZYÜREK
Kan Grubu
A Rh Pozitif
gecenin o saatinde ,yalnız ve o hava şartlarında bu güzel levreği almak...
gerçekten büyük bir iş.
tebrikler.

mahmutignak

Daimi Üye
Adı
mahmut ignak
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Çok güzel bir balık.Daha irileri nasip oluur inşallah.Afiyet olsun

müthişaman

Daimi Üye
Adı
Emre
Sevgili Hüseyin,fotoğraflar ve Levrekler çok güzel,tebrik ediyorum.
Avlaktaki ya da ekipman ile çekilen fotoğraflar rapora ayrı bir hava katıyor.Bu sezon kısmet olursa bu her avımı avlakta ve ekipmanla çektiğim fotoğraflar eşliğinde yayınlamayı düşünüyorum.Bu güzel ve kurnaz yaratığa daha güzel sahneler yakışıyor.Erdal Bey'in düşüncesine katılıyorum.İyi bir sezon olacağını düşünüyorum.
Tekrar tebrik ediyorum.Rastgelsin...

Çıkrık

Yeni Üye
Adı
Hasan Çıkrık
Özellikle gelibolu ve Çanakkale'de kullanılan Cam Rapala var. Levrek ve mevsiminde lüferin çok güzel yanıt verdiği söyleniyor.

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
GES namıyla bilinen cam rapalaları yakından tanıyoruz.
Bazılarımızın takım sandığında da mevcuttur.

mesut

Üye
Adı
Mesut ARMAĞAN
bravo hüseyin kardeş yapmışsın yine yapacağını, sana özelden mesaj atmıştım bir süre önce görmedin sanırım, eğer görseydin tek başına uğraşmak zorunda kalmazdın :)