Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Odamı malesef dostlarımla paylaşmak zorunda kaldım

Konu, 'Sohbet' kısmında forkill96 tarafından paylaşıldı.

1. forkill96

forkill96 Aktif Üye

İyiki de zorunda kalmışım bence herkesin bir hobisi olmalı daha genç olduğumdan derdim stresim yok veya az fakat ınanıyorum ki yaş arttıkça stresimde artabilir o zaman bu hobi sadece eğlence değil ayrıca bir terapi olacak bundan dolayı Balık sevdam dıyorum

Türkiyede Balık çok balığa gitmek için sebep çok

normalde çokta titiz muntazam biri değilimdir fakat balık tutarken iş başka oluyor herşey yerli yerinde olması lazım hiç eksik malzemenin olmaması lazım

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. wolf

wolf Aktif Üye

Alınmanı istemem ama..malzeme olayını biraz abartmışsın gibi geldi...bence biraz daha yavaştan al...

her şey gönlünce olsun..

4. arif_balık_peşinde

arif_balık_peşinde Aktif Üye

sana katılıyorum bence balık tutmak tamamen bi terapi psikoloğa gitmeye gerek yok oltayı suya bırakıp balığın gelmesini beklemek ve o balığı çekmek bütün stresi götürüyo nekadar tuttuğunun yada tutamamanın önemi yok hoş sohbet güzel vakit temiz hava herşeye bedel en güzel bi şey bu balık tutmak :)

5. Mimaras

Mimaras Üye

Kardeş çok güzel, hevesin kırılmasın hiçbir zaman, dünyanın en güzel hobisi bu, bilinçli yapıldığında daha da zevkli hale geliyor. Ben her konuda titizim ama balık konusunda daha titizim :cool:

6. forkill96

forkill96 Aktif Üye

önerin için teşekkür ederim abi alınma falan yok onların sadece bir seti benimdir geri kalanları benımle ava gelmek isteyen arkadaşların abilerim için orada beklerler tabi bazen bende değiştiririm sıkılırsam aynı makınadan.Benimle balığa gelecek kişi benimle aynı zevki almalı ekipman olarak onun seti aşşağıda kalmamalıdır. kendim boğazda 4metre kamış kullanırken ona 3metre versem ileri fırlatamaz benım makına boğaz makınası olupta ona spın makınası versem anında yorulur abi