Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satıldı Okuma Avenger 40-B

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında Mert SALMAN tarafından paylaşıldı.

1. Mert SALMAN

Mert SALMAN Üye

Arkadaşlar merhaba. Geçen sene bu dönemlerde Sahil33 nickli üyemizden aldığım Okuma Avenger 40-B makinamı satmak istiyorum. Makinada kullanım kaynaklı yüzeysel çizikler haricinde hiç bir sorun yoktur. Satma sebebim yeni malzemelere kaynak oluşturmaktır. Alındığından itibaren suya düşmemiş kumda kullanılmamıştır. Çoğunlukla spin avı (yaklaşık 8 av ancak sadece 2 tanesinde balık tutulmuştur.) ve 9 defa yemli avda kullanılmıştır.Tüm avların sonunda makarası yıkanmış kılavuz rulmanı yağlanmıştır. Bugün kendisiyle yemli avda 1.5 kg levrek tutulmuş çekerken en ufak bir zorlanma hissedilmemiştir. Kendisinden memnun olmama rağmen bilirsiniz malzeme kaşıntısı tuttuğunda insan yerinde duramıyor. Özellikleri için link veriyorum Okuma Avenger FD AV-40 6+1bb Makine Okuma olta makineleri OKUMA AVmarketi.com
    Makina mühendisliği öğrencisi olduğum için meraktan bir defa açılıp tamamen tüm yağından arındırılıp itinayla tekrar yağlanmıştır.

Tüm detaylara her bir çiziğe kadar fotoğraf çekmeye çalıştım. istediğiniz Bir açıdan fotoğraf var ise onları da çekip gönderirim. İzmir içi elden satış önceliklidir. İl dışına kargolayabilirim. Malımın da kesinlikle arkasındayım aldınız gördünüz beğenmediyseniz tekrar bana gönderdiğinizde paranızı size iade ederim. İl dışı kargo alıcıya aittir. İstediğim fiyat 60 TL dir. Teşekkür ederim. En sondaki iki fotoğraf bugün yakaladığım paşaya aittir.

Ekli Dosyalar:

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mert SALMAN

Mert SALMAN Üye

forum dışı satılmıştır. kilitlenebilir. teşekkürler.