Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

okuma avenger 45

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında RAŞİT71 tarafından paylaşıldı.

1. RAŞİT71

RAŞİT71 Yeni Üye

merhaba arkadaslar foruma yeni katıldım. okuma av-45 kullanan yada kulanmıs olan varmıdır? tavsiye edermisiminiz? buralarda makineler cok pahalı oldugu için bı arkadasımın tavsıyesı ıle internetten hıc gormeden alacagım. sizlerde yorumlarınızla yardımcı olursanız sevınırım.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Berkayy

Berkayy Aktif Üye

misinaya gam yaptırır, atarken kamışın ucuna cok dolaşır ve takım patlatırsın bi 80-90 tl daha kat ryobi appulse al .
    yemlidemi kullanıcaksın bu makinayı nerelerde ne için hangı balıkta kullanacaksın abi

4. RAŞİT71

RAŞİT71 Yeni Üye

baraj göletlerinde genelde atçek için turna avında kullanacagım, bu fiyata yakın bısey arıyorum 40lık makına ıle uzaga atamıyorum o yuzden 45lık dusunmustum

5. poyraz

poyraz Aktif Üye

raşit kardeşim aynısından bende var barajda gönül rahatlıyla kullanabilirsin sonra çok rahat bir makina sadece bana biraz devri düşük geldi ben tuzlu suda kullandığım için ben gam olayı hiç yaşamadım ayrıca çokta hafif makina hiç düşünmeden alabilirsin verdiğin paranın hakkını veren makina.ama son karar yine senin. bu arada foruma hoşgeldin.

6. RAŞİT71

RAŞİT71 Yeni Üye

makinayı sipariş ettim geldi ama elimde ılk makınam captaın karnax 50 den daha büyük kafası var remıxon charısma 40lık makınanın ıkı katı kadar büyükmüş makarası bende değiştirmek ıcın ricam ettım saolsunlar kabul ettıler ryobi kobe ile değiştirecekler. kobeyi araştırdım forumlarda övülmüş hep sizler bu makinayı tavsıye edermısınız hala değiştirebilme şansım varken sizlerinde fikrini almak isterim. ayrıca teşekkür ederim tavsıyelerıniz için

7. poyraz

poyraz Aktif Üye

ryobi makinada güzel bi makinaya benziyor devir oranıda at çek için uygun bence 1 hafta öncede bende ryobi amozon 40 lık aldım ama sağlam makinalara benziyo .sonuçta japonmalı iyi çıkardiye düşünüyorum kendi kanaatimce benim kullanma fırsatım olmadı daha. ama bana kalırsa ryobi cobe 45 len okuma avenger 45 kafa durumu aynı gibi ama karar senin.