Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

okuma avenger 55b

Konu, 'Tatlı Su Balıkları ve Balık Çeşitlerine Genel Bakış' kısmında xxzfrxx tarafından paylaşıldı.

1. xxzfrxx

xxzfrxx Yeni Üye

Selam, Arkadaşlar geçen hafta ilk sazan oltamı topladım. Okuma safina x kamışa okuma avenger 55b taktım ama uygun mu bilemiyorum. Kamışım zaten özellikle sazan için biliyorum da makinanın uygun olup olmadığını cok merak ediyorum. Çünkü duruma göre makinayı başka avlar için hiç kullanmadan yedekliyeceğim. Şimdiden teşekkürler.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. eylmz

eylmz Daimi Üye

konu yanlıs yerde olmus :)
    Makıneye gelecek olursak :
    Genelde bıraz daha buyuk mekıneler tercıh edılır sazan avında ama ınternette 30 luk makınlerle ustaca kıloluk sazan alan arkadaslar var
    makıneyi kullanmıs biri olarak sazan avına gayet uygun beklemelı avlarda tercıh edılebılecek bır makıne av sonrası toz toprak vs. temızlıgını yaprsanaz uzun yıllar kullanırsınız

4. Balıkçı Abi

Balıkçı Abi Aktif Üye

tatlı su avcılığı hakkında pek bilgim yok ancak uygundur diye düşünüyorum. neden olmasın. hayırlı avlar dilerim.

5. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Çeker her türlü ben 45 liklerini bile sazan avında kullanıyorum rahat olun ama hani bir trofe gelirse 7-8 kg ve üstü bayağı zorlar keşke 65 alsaydınız tabi ki daha güzel olurdu. Bana neden 45 lik kullanıyorsunuz diyorsanız alma amacım farklıydı. Normal de yemli Sudak Perch kizilkanat avlarında kullanıyorum. Sazanà avına gelince de yedek makine olarak kullanıyorum.