Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma avenger av65b kullanan yorumlariniz ?

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında yawruaslan tarafından paylaşıldı.

1. yawruaslan

yawruaslan Aktif Üye

Merhabalar ay basi makina almayi dusunuyorum cok yuksek fiyata cikmak istemiyorum okuma avenger av65 ler uygun fiyatli performans olarak kullananlarin tecrubelerini duymak isterim ip misina sarimina uygun bir makinemi almaya degermi fiyat olarak uygun gorunuyor ama cok kararsizim bazen diyorum vereyim 250-300 lira ryobi alayim sonra diyorum uskudara cok yakinim cengiz balikclik varken neden baska marka alayim kafam karmasik durumda tecrubelerinizi merak ediyorum okuma avenger 65 veya ona yakin makine 100-250 tl arasi yada ryobi ap power 8000 yada ryobi applause 8000 mi ? İlk defa ip saracagim uygun fiyatli ip onerirmisiniz bogazda avlanmak icin bu arada kamisim lineaeffe spider surfer bogaz icin okuma salina 3 parca almayida dusunuyorum simdiden tesekkurler

OnuR67 ve neosi bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

Kardaş av65 kullanmadım ama iyi diyenler çok bnde ap power 8000 var makina canavar tavsiye ederim sonra dua edersin bana şuan makina yemekte tabi

4. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

Kamış olarak salona çok rapalayla gider sipider ise yumuşak huylu birkaçı yerli ve çalarken gider sana tavsiyem 185 gram üstü kullanma iki kamış rapalayla gidermidersen tabikide gider rapala çalışıcam diyorsan salona 3 parça derim

5. OnuR67

OnuR67 Daimi Üye

Avenger 55 i 2 seneye yakın boğazda kullandım halen daha kullanmakdayım hiç bir arıza sıkıntı yaşamadım.
    Boğazın en akıntılı noktalarında surf kamışla kullandım şimdilerde ise yemli avlarında kullanıyorum ve herzamanda elimin altında olması gereken bir makina olduğunu düşünüyorum, düşük bitçede kesinlikle alınması gereken bir malin şimdilerde topuz modifiyesi ile gece avlarında kullanıyorum

6. γavuz

γavuz Daimi Üye

slmlar kardş.. 150-200 tl aralıgındaki en iyi makinadan biri ecusimalar (ryobi) gönül rahatlı ile kullan sağlamdırlar.. kamışa gelicek olursak bende de salina 3 parça var gerçekden cok başarılı fiyatının hakkını fazlası ile veriyo yanlız dikkat et narindir :D bir diger kamışım lineaeffe furycaster daş gibim valla :) kötü havalarda lineaeffeyi götürüyom 200 grm üstü çalısıyom banamısın demiyo gerçekden sağlam vede çok esnek bir kamış..daha başka kamışlar var önericem fakat biraz üst sekmen bu yüzden pek girmek istemiyorum.. birde bizim insanlarımızda genellikle shimano hastalıgı var halbuki diğer bir kaç marka varki kamışları çok sağlam vede fiyatları uygun.. sana tek diyebilecegim şey.. Kamış alırsan 500 grm altında 4.20 veya 4.50 alman okee salıcakla

rafrafi bunu beğendi.
  7. γavuz

γavuz Daimi Üye

ip misina ise :D gönlümden daiwa vede berkley geçiyor arkadaş kamış vede makina fiyatındalar hiç yanaşma bence..power pro vede lineaeffe american braid misinalar var sağlamdır vede işini hayli hayli görür

rafrafi bunu beğendi.
  8. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

Paşa dediğin ip fiyatı kamışta aynı fiyata yakın;-)

OnuR67 bunu beğendi.
  9. γavuz

γavuz Daimi Üye

aynen kardeş
    berkley wiplasmıdır nedir varya fena bişe arkadaş 200 tl üstü fiyat, daiwa desen onlarda öyle yavaşda 200 tl üstü bir misina almiyim :D

10. halimyildiz

halimyildiz Daimi Üye

En idael çin ipleri bn çinden sipariş ettiriyorum

OnuR67 bunu beğendi.
  11. OnuR67

OnuR67 Daimi Üye

En iyisi Çinden 10 dolara 500 metre getirtin en az 2 sene kullanılsınız boğazda ipe okadarpara harcamak mantıksız gibi