Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Okuma Avenger FD AV-65 Olta Makinesi

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında falcon1453 tarafından paylaşıldı.

1. falcon1453

falcon1453 Üye

Merhaba arkadaşlar
    Okuma Avenger FD AV-65 Olta Makinesi
    Bu makine surf için uygunmudur. uygun değil ise aynı fiyata yakın tavsiye edebileceğiniz bir makine bana söylermisiniz. teşekkür ederim(Bugün almaya gideceğim kamış olarak okuma salina 3 420 cm almaya karar verdim. Makina için tavsiye bekliyorum. ikinci el satmak isteyen arkadaşlar var ise msj yazabilirler MAKİNE VE KAMIŞ İÇİN özelden)

osmançubuklu bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. osmançubuklu

osmançubuklu Aktif Üye

Bende almayı düşünüyorum bana da tavsiye ettikleri için. fakat pahalı geldi bana.164 tl nakit fiyatı. Çok gerçekten.ayrıca alıpda memnun kalmazsam ne olacak? geride veremiyorum. Ryobi ecusima sattı burda bir abimiz 100 tl. Şu anda o makine sıfırı 235 tl. 200-300 tl ye çıkacaksan biraz daha ver o zaman penn afinity 7000 al diye düşünüyor insan. Sağlammış da. Kafam iyice karıştı. ikinci eli 350 civarı bu arada. Denemeden almakda olmaz. Okuma trio rex (surf gibi) denedim beğenmedim. kasmamalı kilitlenmemeli makine. Yurt dışından getirme olsa uygun fiyata getirelim derim. :) (tabi hanımdan izin almak lazım) 500 tl bile çok fiyat abi

4. falcon1453

falcon1453 Üye

Yorumun için teşekkür ederim kardeşim.okuma nın bu modelini fiyat ve performans olarak çok tavsiye ediyorlar.Çok yorum okudum okuduğum msj larda memnun olmayan göremedim. ikinci el olayı biraz sıkıntı ama temiz bulunursa almak tabiki daha mantıklı dediğin gibi ama şu bir gerçek sıfır almak her zaman daha mantıklı çok aşırı para harcamakta bana göre şu an için gereksiz bir durum olur. şu an için benim için bu fiyat makul ilerisini bilemem.

hipodriak ve osmançubuklu bunu beğendi.
  5. osmançubuklu

osmançubuklu Aktif Üye

Bence senin de benimde deneme yapmamız lazım. En güzeli bu.

6. falcon1453

falcon1453 Üye

aynen kardeşim bugün yağmurda yağıyor ama alıcam heralde bakalım memnun olacağımı düşünüyorum okadar yorum okudum baya bir talep var bu makineye sıfır fiyatıda güzel çok aşırı pahalı değil millet 500-1000-2000 veriyo düşünsene

7. osmançubuklu

osmançubuklu Aktif Üye

nerden alacaksınız?

8. falcon1453

falcon1453 Üye

spot balık ben kaçar almaya gidiyorum by

9. osmançubuklu

osmançubuklu Aktif Üye

hayırlı olsun. spotta bugün öğlen 164 tl diyorlar indirim yapmıyorlar hergeleler ya :(

10. ErBo62

ErBo62 Aktif Üye

e-AvMarket - FIRSAT ÜRÜNLERİ
    Hocam burda Ryobi Ecusima 8000 vi var ama site nekadar güvenilirdir fikrim yok Bursa'da oturan bir arkadaşa sorup bilgi alabilirsin.

11. falcon1453

falcon1453 Üye

Teşekkür ederim arkadaşım bende makineyi aldım güzel makine ilk avım da performansını yazarım buraya.