Duyuruyu Kapat
Google Gözat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Satılık okuma cedros cj 55

Konu, 'Sıcak Fırsatlar ve İkinci El' kısmında mustafaonur tarafından paylaşıldı.

1. mustafaonur

mustafaonur Aktif Üye

makineyi 2 gün önce egemen beyden satın aldım kutuyu bile açmadan hemen satma sebebim shore jigging için yüksek devirli diye aldım ama 4.5 devirliymiş.bu özellik makinenin drag gücünü arttırır ama bana hızlı sarım lazım.kıyadan yemli yada tekneden jig düşünmediğimden yenisine kaynak yaratması için satıyorum.tertemiz uzun ömürlü makine.aldığım fiyata 200 tlye veriyorum.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. NiGHTMaRe07

NiGHTMaRe07 Aktif Üye

Ö.M ATTIM

4. Burak Kızılırmak

Burak Kızılırmak Daimi Üye

Yani bu iki 3 kere el değiştirdi insan makine de bir şey mi var diye düşünüyor hocam işin doğrusu yoksa ben bile istiyorum bir çizik var sadece kullanılmayan bir makine bu hale nasıl gelir acaba ?

5. NiGHTMaRe07

NiGHTMaRe07 Aktif Üye

Ayni düşünce bendede oldu..

6. Burak Kızılırmak

Yoksa gayet iyi fiyat gayri ihtiyari düşüyor insan bu duruma niye kimse makineyi beğenmiyor anlamadım yani ben almış olsam eğer makine de bir sıkıntı olmasa bu fiyata yemli ye koyarım durur ne olacak.

7. mustafaonur

mustafaonur Aktif Üye

sizler haklısınız fakat ihtiyaç meselesi.mesela ben kesinlikle yemli av yapan birisi değilim.işim gücüm atçek avcılığı.ve şu an kullandığım spin makinelerim 5.7 devirde.shore jig olayı bunun bir üst seviyesi ve 6.2 devirli makine arıyordum.haliyle bulduğum en ucuz makine 750-1000tl sınırında.internetten arastırıncada cedros'u 6.2 devirli görünüyor.ucuz olsun iş görsün dedim fakat makine 4.5 devirli çıktı.böyle oluncada işime yaramıyor.
    benim tek sebebim bu.makinede bir sıkıntı olsa aldığım kişiye iade ederim ki egemen beyden allah razı olsun çok anlayıslı bir satıcı.
    arızalı ürün satıp kendimi kötületeceğime ömür boyu garantili.cengize gönderip bakımını yaptırıp koyarım bir köşeye.

8. mustafaonur

mustafaonur Aktif Üye

bir önceki satısımda okuma trio 40 sattım.makineyi kullanmadım bile ama yedek makine olsun diye çantada tasımaktan,ful kullandığım makineden bile çok çizildi ;)

9. Burak Kızılırmak

Doğrudur hocam :) Teşekkürler bir çizik var makine çok kullanılmamış ya da hiç mi kullanılmamış hangisi ve yedek kafa yok geliba doğru mudur.?

10. YEKTA

YEKTA Daimi Üye

Bende egemenden geri alırım o derece makine tertemiz arkadaşlar kalbinizi bozmayın topu temeli 200 lşra kimse yalan atmaz

11. ege_men

ege_men Yeni Üye

Makinede kesinlikle hicbir ariza yoktur sadece benim aldigimdan beri 2 kere kullandigim ve üst seviye bir makine almaya niyetlendigim icin satisa çıkardım ama 5.7 olarak yazmadigim ve mustafa arkadasimizin 6.2 devirli makine olduğunu sandigi icin aramizdaki anlasmazliktan dolayı olusan bir olaydir kendisi bana hemen donmus fakat bende o zarf içerisinde yeni makineyi almis bulun maktan dolayı malesef geri alamadım yani kisacasi makine temiz ve sorunsuzdur.makine yekta abiden nasil geldiyse o sekilde geri satilmistir.

mustafaonur bunu beğendi.